Twitch'ten indirimli Prime aboneliğini devam ettirmek Amazon Prime ile aynı mıdır?

recaii

Hectopat
Makaleler
1
Ekran görüntüsü 2021-06-04 211112.png

Normalde Prime otomatik her ay 7,90 keser fakat Prime aboneliğime sanırım 1 aylık indirim gelmiş. 5 TL olmuş. Şimdi buradan aboneliği devam ettirirsem Amazon Prime da devam eder mi? Daha bu ayki 7,90 ı kesmedi. O da mı 5 TL kesecek yoksa buradan mı almalıyım? Sıkıntı çıkar mı?

Sıkıntı çıkmaz. Prime üyeliğinizi devam ettirdiğiniz sürece Amazon Prime üyeliğiniz devam edecektir. Sonraki ay sizin isteğinize göre (prime devam ediyorsa) prime ile devam edeceksiniz. Bundan sonra gelen aylar prime üyelik kaç TL ile o fiyatla kesilecek.

Şimdi şöye bir şey var en son paparamda 5 TL vardı ve Amazon 3 kez yetersiz bakiye dedi ve bu ayı kesemedi bende bugün yükledim şimdi ben Twitch'den 5 TL'ye bunu alsam Amazon tekrar 7,90 keser mi?
Sıkıntı çıkmaz. Prime üyeliğinizi devam ettirdiğiniz sürece Amazon Prime üyeliğiniz devam edecektir. Sonraki ay sizin isteğinize göre (Prime devam ediyorsa) Prime ile devam edeceksiniz. Bundan sonra gelen aylar Prime üyelik kaç TL ile o fiyatla kesilecek.

SS ini attığım yerden 5 TL'ye bir aylık aldım 1,70 TL kesti ne abonelik geldi ne de bu ayki Prime aboneliğini ödedi neden 4,90 kesmedi hiçbir şey anlamadim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı