Twitter hesap silme

Daha fazla  
Merhaba seneler önce açtığım Twitter hesabının ne şifresini ne e-postasını hatırlamıyorum. Twitter'a erişim sağlayamadığımı belirttim onlarda bana belge yolladı kimliğini yükle kullanıcı adını yaz diyorlar yaptığım halde tekrar aynı belge yollanmaya devam ediyor sebebini bilen var mı?

45.png

45.png

Merhaba seneler önce açtığım Twitter hesabının ne şifresini ne e-postasını hatırlamıyorum. Twitter'a erişim sağlayamadığımı belirttim onlarda bana belge yolladı kimliğini yükle kullanıcı adını yaz diyorlar yaptığım halde tekrar aynı belge yollanmaya devam ediyor sebebini bilen var mı?

Eki Görüntüle 1672375

Eki Görüntüle 1672375
Kardeş buradaysan dönüş yapar mısın? Nasıl bir gelişme oldu bu tarihe kadar ? Neler oldu ? Ne yaptın ? Son durum nedir? Süreç hakkında bilgilendirebilir misin çok rica etsem ? Çok teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1672375

Eki Görüntüle 1672375
buraya bakar mısın @yaktınbenimuharrem

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı