Çözüldü Twitter (X)'da iletişime nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
1697125248835.png

Profiline girdiğiniz birinin profilinde burada bulunan mesaj butonundan DM oluşturabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 1974981

Profiline girdiğiniz birinin profilinde burada bulunan mesaj butonundan DM oluşturabiliyorsunuz.

O kişiye mesaj gönderemezsiniz gibi bir uyarı var mesaj atılmıyor. Normalde Twitter'in Support mail adresi vardı ama ismi değişdiği için işe yaramaz diye mail atmaktan vazgeçtim.

Son düzenleme:
Hocam o kişiye mesaj gönderemezsiniz gibi bir uyarı var mesaj atılmıyor. Normalde Twitter'in Support mail adresi vardı ama ismi değişdiği için işe yaramaz diye mail atmaktan vazgeçtim.
O zaman karşıdaki kişi mesaj isteklerini kapatmıştır. Ayarlardan gizlilik kısmında açılıp kapanabiliyor. Yapacak ek bir şey yok.

Son düzenleme:
Sorunu çözdüm, uygulama içindeki bize ulaşın sekmesinden mail gönderdim.
Mail göndermek ile X'ten iletişime geçmenin arasında nasıl bir bağlantı var anlamadım ama neyse. :D

Siz direkt X ile iletişime geçmeyi soruyorsunuz sanırım, konu başından beri yanlış anlayıp direkt olarak bir kullanıcı ile iletişime geçecekmişsiniz gibi cevap verdim.

Mail göndermek ile X'ten iletişime geçmenin arasında nasıl bir bağlantı var anlamadım ama neyse. :D

Siz direkt X ile iletişime geçmeyi soruyorsunuz sanırım, konu başından beri yanlış anlayıp direkt olarak bir kullanıcı ile iletişime geçecekmişsiniz gibi cevap verdim.

Dostum sorumu tam anlayamamışsın galiba. İletişime geçmekten kastım zaten mail atmak istememdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı