Twitter'da edilen hakaret nasıl şikayet edilir?

yusufarsl4nn

Centipat
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki tweetdeki şahıs bana hakaret etti şikayet etmek istiyorum fakat şikayet etmeden önce size sormak istedim. Sizce haksız duruma düşecek bir davranış yapmış mıyım?

Tweet

Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki tweetdeki şahıs bana hakaret etti şikayet etmek istiyorum fakat şikayet etmeden önce size sormak istedim. Sizce haksız duruma düşecek bir davranış yapmış mıyım?

Tweet
Biografiye bakarken gülmekten öldüm. Gördüğü bütün hareketleri ''izm'leri'' yazmış.

Bence hiç ugrasma tipinde bile hayir yok.
Ekran görüntüsü ile beraber savcılığa git. Haksız durumda değilsin. Bir küfür için dava etmene gerek var mı o tartışılır.

Akşam akşam sinirlendim dün. Bugün de bir buraya sorayım dedim. Kendisine hakaret etmediğim halde onun dediği sözleri kullandığım için yobaz cahil oldum.

Tweet
Şahsına bir küfür yok, bence bişey çıkmaz. Ama tabii avukat falan değilim, bilmiyorum, tahminim bu.

Geri
Yukarı