TYT 90 ve AYT 50 net ile ilk 5 bin gelir mi?

Selam, YKS 2024 öğrencisiyim. Sayısal alanında ilk 2 bin derecesi gibi hedefim var. Netlerim TYT için 90-95 bandında (eski MSÜ de 105 yaptım) AYT ise 45-50 bandında. Hedefim için durumum iyi mi?

Netlerin şu anda iyi. Eğer düzgün çalışırsan AYT netleri hızlı bir şekilde artar ve yapabilirsin. Mesela atıyorum fizik konuların bitmiş ve denemede yapamıyorsan sana önerim fizik denemesi al ve 1 hafta boyunca günce 3 deneme üst üste çöz. Diğer dersler içinde yapabilirsin çok verimli oluyor. Şimdiden başarılar.

Hocam şu an zaten çalışmalarımın büyük çoğunluğu AYT yönünde. TYT için 100leri görüyorum şu anda ama sabitlediğimi söyleyemem.

Ve dediğim bu AYT netinin düşük olmasının sebebi daha görmediğimiz integral ve FKB'den soruların olması.

Bu arada fizik harici hocalara takılmanı önermem önden gitmelisin çünkü hoca sınava az kala organik anlatırsa bitiremezsin. Aynısı bitki içinde geçerli.

Netlerin şu anda iyi. Eğer düzgün çalışırsan AYT netleri hızlı bir şekilde artar ve yapabilirsin. Mesela atıyorum fizik konuların bitmiş ve denemede yapamıyorsan sana önerim fizik denemesi al ve 1 hafta boyunca günce 3 deneme üst üste çöz. Diğer dersler içinde yapabilirsin çok verimli oluyor. Şimdiden başarılar.

Hocam yorumun için çok teşekkürler. AYT branşlara başlayıp başlamamakta kararsızım. Piyasada çok kaynak yok. Sizce başlamam iyi olur mu? Matematikte integral, fizikte modern fizik, kimya organiğin 2. yarısı ve biyoloji de bitkiler kaldı sadece bitmeyen konularım.

Bu arada fizik harici hocalara takılmanı önermem önden gitmelisin çünkü hoca sınava az kala organik anlatırsa bitiremezsin. Aynısı bitki içinde geçerli.

Hocam MSÜ'ye bir hafta kala okula rapor verip evde çalışacağım ondan sonraki 1 haftayı da böyle değerlendirmeyi düşünüyorum. Bu süre zarfında kalan konuları güzel bir programla bitirmeyi düşünüyorum.

Hocam yorumun için çok teşekkürler. AYT branşlara başlayıp başlamamakta kararsızım. Piyasada çok kaynak yok. Sizce başlamam iyi olur mu? Matematikte integral, fizikte modern fizik, kimya organiğin 2. yarısı ve biyoloji de bitkiler kaldı sadece bitmeyen konularım.

Hocam bence en geç Mart ortalarında başlamalısınız. Zaten maximum mayısa kadar çözersiniz. Sonra tam AYT denemeleri çözersiniz zaten konular bitmemişse onları hızlıca bitirip denemelere geçip eksikle göre tekrarlara başlamalısınız.

Hocam bence en geç Mart ortalarında başlamalısınız. Zaten maximum mayısa kadar çözersiniz. Sonra tam AYT denemeleri çözersiniz zaten konular bitmemişse onları hızlıca bitirip denemelere geçip eksikle göre tekrarlara başlamalısınız.

Sana bir de bir şey söyleyeyim Mart'tan sonrası aşırı hızlı geçiyor bilgin olsun çok var deme.

Çok teşekkürler hocam inşallah o zamana konu bırakmayız. Tekrar illaki lazım olacaktır fakat umarım tekrarlarda büyük çaplı eksiklikler çıkmaz.

Sana bir de bir şey söyleyeyim Mart'tan sonrası aşırı hızlı geçiyor bilgin olsun çok var deme.

2 ay kalmış olacak stresini kaldırabiliriz umarım :)

Netlerimiz benzer, tüm konularım bitmediği için AYT için net konuşamıyorum ama 2 hafta önce yani bu konunun oluştuğu zamanlar şansa bala 2023 AYT 65 yaptım. Şimdi integral çıkıyor yapamıyorum ne yazık ki. Hedeflerimiz de çok benzer, pompalamaya devam hacım.

Netlerimiz benzer, tüm konularım bitmediği için AYT için net konuşamıyorum ama 2 hafta önce yani bu konunun oluştuğu zamanlar şansa Bala 2023 AYT 65 yaptım. Şimdi integral çıkıyor yapamıyorum ne yazık ki. Hedeflerimiz de çok benzer, pompalamaya devam hacım.

Hacım arada insan boğuluyor ama hedefler bizi kendimize getiriyor. Son ana kadar devam.

Netlerimiz benzer, tüm konularım bitmediği için AYT için net konuşamıyorum ama 2 hafta önce yani bu konunun oluştuğu zamanlar şansa Bala 2023 AYT 65 yaptım. Şimdi integral çıkıyor yapamıyorum ne yazık ki. Hedeflerimiz de çok benzer, pompalamaya devam hacım.

Hocam sen AYT branşlara başladın mı?

Son düzenleme:
Hacım arada insan boğuluyor ama hedefler bizi kendimize getiriyor. Son ana kadar devam.

Hocam sen AYT branşlara başladın mı?
Bugün başladım. Fizik transformatörler ve aptal konular harici bitti. Mat'a başlamadım daha.

Hocam bende bir tek fizikten başladım. Şu kimya biyoloji bitse de onlarla da başlamak istiyorum. Arada geç mi kaldım hissi geliyor. Matta okulla gidiyorum o bitti mi başlarım.

Hocam bende bir tek fizikten başladım. Şu kimya biyoloji bitse de onlarla da başlamak istiyorum. Arada geç mi kaldım hissi geliyor. Matta okulla gidiyorum o bitti mi başlarım.
Matematikte aynıyız, bizim okul bitirdi. Geç kalmadın bence, okuluna bağlı tâbi.

Konu hortlamış.
Fizikte Altuğ hocanın kampından devam et.
Kimyada Kimya derslerinin geçen seneki kampını tekrar olarak kullan.
Biyolojide Dr. Biyoloji net.
Matematikte mert hocanın kampını 35 günde bitirip eyüp b. den soru çözümü yap.

Geri
Yukarı