TYT-AYT kalkacak mı?

Lemvo

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, biraz garip bir konu oldu farkındayım. Sormak istediğim şey şu, şu an 11. sınıfım ve 9. sınıf bomboş geçti arkadaş ortamı falan filan. 10. sınıf geldi, 11, 12 de çalışırım dedim çalışmadım. 11. sınıf geldi üşendim yine çalışmadım. 12. sınıf geldi seneye 12. sınıfım. Mezuna kalacağım çok yüksek ihtimalle, şundan korkuyorum tam mezuna kaldıktan sonra TYT-AYT kalkar mı ve ortada kalır mıyım aydınlatırsanız sevinirim. Aklım başıma yeni geldi ama geç kaldım galiba.

Bu tarz değişikliklerde o seneden sonra veya bir sonraki liseye başlayanlardan itibaren geçerli olma gibi bir durum var kalksa bile sizi etkilemez.

Merhaba arkadaşlar, biraz garip bir konu oldu farkındayım. Sormak istediğim şey şu, şu an 11. sınıfım ve 9. sınıf bomboş geçti arkadaş ortamı falan filan. 10. sınıf geldi, 11, 12 de çalışırım dedim çalışmadım. 11. sınıf geldi üşendim yine çalışmadım. 12. sınıf geldi seneye 12. sınıfım. Mezuna kalacağım çok yüksek ihtimalle, şundan korkuyorum tam mezuna kaldıktan sonra TYT-AYT kalkar mı ve ortada kalır mıyım aydınlatırsanız sevinirim. Aklım başıma yeni geldi ama geç kaldım galiba.
Hayır. Ben 1 sene calistim sadece 10k yaptım. Yazin basla yaparsin.

TYT-AYT kalksa yerine başka sınav gelecek sınavda çıkacak sorular aynı. Soru sayısı değişir, zorluğu değişir yine aynı konular çıkar. Şimdiden çalışmaya başla geç falan kalmadın. Şimdiden çalış olmazsa seneye tekrar girersin ama çalış. Bu sene olmaz dersen bir dahaki sene de bir şey yapamazsın. En azından bir şeyleri oturt.

Ne ne ne? Ne mezunu kanka delirdin mi? 1 sene çalışmayla derece yapılır sen şimdiden kafada şartlamışsın. En basit örneği senenin başında 5 AYT 60 TYT yaparken şuan 60 AYT 100 TYT yapıyorum.

Geri
Yukarı