TYT Fen'de 10 net için hangi konular çalışılmalı?

Türkçe her gün düzenli paragrafı.
Sosyal ise birkaç ezber konu var Allah'ın sıfatları, felsefe terimleri vs. onlara bakın. Zaten sosyalde yorum soruları da geliyor çok.

9'da 30 mat 30 TR 30 sosyal 30 fen arasından 80 net çıkarıyorum nasıl hocam mat 23 doğru falan Türkçe 15 16 sosyal 24 fen 20 civarlarında olması nasıl hocam?

Yapması kolay geliyor ama bakalım göreceğiz hocam.
Umarım gönlünüzce olur.

Bu sene benim gönlümce olmayacak gibi

9'da 30 mat 30 TR 30 sosyal 30 fen arasından 80 net çıkarıyorum nasıl hocam mat 23 doğru falan Türkçe 15 16 sosyal 24 fen 20 civarlarında olması nasıl hocam?
Gayet iyi 9. Sınıf için.

Umarım gönlünüzce olur.
bu sene benim gönlümce olmayacak gibi

Ben de bıraktım şu an koltukta oturuyorum. Dışarı çıkıp bağırarak koşasım var. Böyle eğitim sisteminin ortasına...

Ben de bıraktım şu an koltukta oturuyorum. Dışarı çıkıp bağırarak koşasım var. Böyle eğitim sisteminin ortasına...
Aslında oturup çalışsak çok rahat yapılır. Geçen yaz 25 net arttırdım TYT'den. Sene başından beri aynı gidiyorum.

Okul+dershane çok yoruyor. Mezuna kalacağım sanırım...

Benimde ama devam çalışmaya!

Aslında oturup çalışsak çok rahat yapılır. Geçen yaz 25 net arttırdım TYT'den. Sene başından beri aynı gidiyorum.

Okul+dershane çok yoruyor. Mezuna kalacağım sanırım...

Ne güzel net arttırmışsınız hocam devam pes etmek yok!

@Senyör Kesada @thworld

Yok hocam benden buraya kadar gibi. Her gün aynısı oluyor. Yarım yamalak çalışmayla bu iş olmaz. Eğer seneye kazanamazsam buraya yazacağım yüzüme tükürün. Adam değilim kazanamazsam.

40 günden az vakit var, biyoloji 0, fizik tork, denge, elektrik yok, kimya denge, hız, enerji, organik yok, matematik integral, olasılık, permütasyon/kombinasyon yok.

Geometri zaten temel bilinmesi gerekenleri biliyorum. Ne istediğimi bile bilmiyorum zaten birtakım gereksiz duygusal karmaşadayım. Üstüne bir de aile baskısı yok mezuna kalma dershaneye göndermem falan. Dershane istiyor muyum bir daha sor önce.

Size başarılar diliyorum, sağlıcakla kalın.

@Kaykaysürenkedi benzer durumdayız. Benim eksikler daha çok hatta :/
Bakalım ne olacak. 1 sene kaybedeyim 50 sene kazanıyım diyorum bende.

2 yıllık yazın hocam mezuna bırakmayın.

@Senyör Kesada

@Senyör Kesada @thworld

Yok hocam benden buraya kadar gibi. Her gün aynısı oluyor. Yarım yamalak çalışmayla bu iş olmaz. Eğer seneye kazanamazsam buraya yazacağım yüzüme tükürün. Adam değilim kazanamazsam.

40 günden az vakit var, biyoloji 0, fizik tork, denge, elektrik yok, kimya denge, hız, enerji, organik yok, matematik integral, olasılık, permütasyon/kombinasyon yok.

Geometri zaten temel bilinmesi gerekenleri biliyorum. Ne istediğimi bile bilmiyorum zaten birtakım gereksiz duygusal karmaşadayım. Üstüne bir de aile baskısı yok mezuna kalma dershaneye göndermem falan. Dershane istiyor muyum bir daha sor önce.

Size başarılar diliyorum, sağlıcakla kalın.

2 yıllık yazın gidin bence hocam.

Geri
Yukarı