TYT netleri artmıyor

20 net şaka mı? Hepsini sallasan daha yuksek gelir. Bana sallamiyorsunuz sınavı gibi geldi.

Hocam 4 ay önce dehb tanısı kondu ilaç kullanıyorum. Çok fazla yan etkisi var. Ek olarak nerede hata yaptığımı anladım. Hedefim 45 net TYT'de.

Hocam o zaman bir konuyu çalıştığınızda test kitabında 10 test varsa 4'unu çözün çok ara vermeden aynı dersin bir sonraki konusunu çalıştıktan sonra yeni konudan 4 test arkadaki konudan 1 test çözerek unutmayı engelleyebilirsiniz ama zaman da malum bunu hızlı bir şekilde yapmak lazım.

Tamamdır hocam sağ olun teşekkür ederim kalan sürede 45 netleri görmek istiyorum.

Türkçe'de 30 soru okuduğunu anlama zaten. Hadi diyelim 20 tanesini yaptın elde var 20 net. Sosyal kısmında çok rahat yapılabilecek 10 soru var, senin için 7 diyorum. Oldu sana 27 net. Matematikte 4 işlem ve mantık olarak çok rahat yapılacak sorular var. 4-5 tanesi kolaylıkla yapılabilir. En kötü ihtimalle bile 32-33 net yapman gerekiyor. En kötü ihtimalin kötüsü ile 30 yapabiliyor olman gerekirdi. Dostum 20 ne?

Türkçede 30 soru okuduğunu anlama zaten. Hadi diyelim 20 tanesini yaptın elde var 20 net. Sosyal kısmında çok rahat yapılabilecek 10 soru var, senin için 7 diyorum. Oldu sana 27 net. Matematikte 4 işlem ve mantık olarak çok rahat yapılacak sorular var. 4-5 tanesi kolaylıkla yapılabilir. En kötü ihtimalle bile 32-33 net yapman gerekiyor. En kötü ihtimalin kötüsü ile 30 yapabiliyor olman gerekirdi. Dostum 20 ne?

Hocam okuduğumu anlama konusunda sıkıntılarım var.

Türkçede 30 soru okuduğunu anlama zaten. Hadi diyelim 20 tanesini yaptın elde var 20 net. Sosyal kısmında çok rahat yapılabilecek 10 soru var, senin için 7 diyorum. Oldu sana 27 net. Matematikte 4 işlem ve mantık olarak çok rahat yapılacak sorular var. 4-5 tanesi kolaylıkla yapılabilir. En kötü ihtimalle bile 32-33 net yapman gerekiyor. En kötü ihtimalin kötüsü ile 30 yapabiliyor olman gerekirdi. Dostum 20 ne?

Ek olarak hedefim aşırı yüksek değil 45 net gelse kafi.

Hayır 6 ay kala çalışmaya başladım ama netlerim artmıyor kafayı yemek üzereyim hocam.

Dedim ya işte son birkaç ay mı geldi aklınıza çalışmak insanlar 10. sınıfta başlıyor TYT çalışmaya siz çok geç kaldınız bu seneyi es geçin şimdi çalışıp kendinizi yormayın seneye mezuna kalın daha mantıklı.

Dedim ya işte son birkaç ay mı geldi aklınıza çalışmak insanlar 10. sınıfta başlıyor TYT çalışmaya siz çok geç kaldınız bu seneyi es geçin şimdi çalışıp kendinizi yormayın seneye mezuna kalın daha mantıklı.

Hocam mezun senemdeyim. 2 yıllıkta olsa gitmek istiyorum. Hem hedefim 45 net kalan sürede yapılabilir gibi rakip mi elemeye çalışıyorsunuz?

Geri
Yukarı