TYT Nisan ayına kadar kaç net yapılır?

@483544 güzel heves kırıyorsun. Böyle devam etmen dileğiyle.

Ben Eylül'de sıfırdan başlayıp nisana kadar 50-55 TYT neti seviyesine geldim. AYT ise 30 civarında geziyordu. Ama asıl net artışım son ay oldu. Denemeler netleri çok yükseltiyor. Hataların üzerine düşmen lazım tabii. İlk denemem de 30 net yapmıştım TYT'de.

Ben eylül'de sıfırdan başlayıp nisana kadar 50-55 TYT neti seviyesine geldim. AYT ise 30 civarında geziyordu. Ama asıl net artışım son ay oldu. Denemeler netleri çok yükseltiyor. Hataların üzerine düşmen lazım tabii. İlk denemem de 30 net yapmıştım TYT'de.

50-55 mi bana 66 lazım nisana kadar: (

Ben Eylül'de sıfırdan başlayıp nisana kadar 50-55 TYT neti seviyesine geldim. AYT ise 30 civarında geziyordu. Ama asıl net artışım son ay oldu. Denemeler netleri çok yükseltiyor. Hataların üzerine düşmen lazım tabii. İlk denemem de 30 net yapmıştım TYT'de.
Bir insan 12.sınıfa gelip de çarpma bölmeyi yeni öğreniyorsa evet kırarım heves.
Biraz gerçekçi olmak lazım.

Çok merak ettim TYT'den gerçek netlerin ne kadar?

Zaten konuyu açan arkadaşa demiştim hedefiniz yüksek değilse rahat yaparsınız diye.

Ama 12.sınıfta sıfırdan başlayıp da 70-80 net yapmak, bilemiyorum...

@Ömer DUMAN28, senin kapasiteni bilemeyiz işte. Kişiden kişiye göre değişir ama yani daha toplama çıkarmayı yeni öğrendim diyorsunuz. Ne diyebiliriz ki?

Temel kavramlardayım şu anda. ÖSYM bu tarzda sorar kısmında kitap da 10 soruluk, ÖSYM sorarda da 7 8 tane net çıkarıyorum. Tek çift bulma rakamlar falan rahat yapabiliyorum şu an temel kavramlar konusu tamam gibi.

Geri
Yukarı