TYT Sosyal bilimler konu özeti okuduktan sonra deneme mi çözülmeli yoksa soru bankası mı?

YKS öğrencisi

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an elimde TYT Sosyal bilimler soru bankası var. YouTube'dan video izlemeyi düşünüyorum. Apotemi yayınları TYT Sosyal bilimler konu özeti almayı düşünüyorum. Sizce bu kitaptan çalıştıktan sonra TYT Sosyal bilimler soru bankası mı çözülmeli yoksa TYT Sosyal bilimler deneme mi çözülmeli? @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru çözerek pratik yapmadan deneme çözmenizi önermem. Öncelikle süre tutarak soru çözün böylece hızlı çözme alışkanlığı kazanırsınız, sonrasında süreli denemelere geçin.
tmm da ben sayısalcıyım tyt sosyal soru bankası ile mi vakit kaybedecem ?

tmm da ben sayısalcıyım tyt sosyal soru bankası ile mi vakit kaybedecem ?
1 tane soru bankası yeterli bence sayısal için.

Evet, çıkmış sorular üzerinden gidip alan denemesi çözün çokça. Soru bankası aldınız mı? Umarım almamışsınızdır.
Evet hocam ben almadım ama kuzenlerimden hediye geldi. Bir de dershaneden vermişlerdi. Bu sene ben dershaneye gitmiyorum. Tyt fizik olarak elimde editör(tyt) ve bilgi sarmal(tyt) ve 1 fasikül vip yayınlarının tarama testleri var.(tyt-ayt) Tyt kimya olarak ise palme(tyt) ve editör yayınları(tyt) var. Bir de 2 fasikül yine vip yayınları tarama testleri var.(tyt-ayt) Tyt biyoloji adına kaynağım yok ama 6 tane vip yayınlarının tarama testleri var.(tyt-ayt) . Bir de ayt biyoloji olarak ayt palme konu anlatımlı var ama biraz yırtık. Apoteminin tyt fen bilimleri konu özeti ve tyt sosyal bilimler soru banlası var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı