TYT ve AYT netleri hukuk için yeterli mi?

SosluMantı11

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir hiç konu açmıyordum ve bu sürede TYT'mi yükseltmek için her şeyi yaptım ve TYT netlerimi 30'dan 70 nete çıkardım. Birkaç gün önce ilk AYT denememi oldum ondan da 50,25 net geldi şimdi bu netler bana hukuk için yeterli mi? İstediğim üniversite Marmara'ya da İstanbul.

Arkadaşlar merhaba. Uzun süredir hiç konu açmıyordum ve bu sürede TYT'mi yükseltmek için her şeyi yaptım ve TYT netlerimi 30'dan 70 nete çıkardım. Birkaç gün önce ilk AYT denememi oldum ondan da 50,25 net geldi şimdi bu netler bana hukuk için yeterli mi? İstediğim üniversite Marmara'ya da İstanbul.
Yetmez.

Marmara hukuka girenlerin ortalama YKS Netleri.

Dosya Ekleri

• 1714069461165.png
    1714069461165.png
    37,7 KB · Görüntüleme: 37
Vepuan gibi sitelerden sıralamanı hesaplayıp YÖKAtlas üzerinden bölümünün geçen seneki sıralamasıyla karşılaştırabilirsin hocam.
Direk YökAtlas üzerinden net karşılaştırması yapması çok daha mantıklı gibi.
Bu arada olduğun yayına da bağlı bu mesele. 345 ile Toprak aynı seviyede değil mesela.

Marmara hukuka girenlerin ortalama YKS netleri.

Netler neredeyse aynı bence 1 ayda AYT'de o netlere çok rahat çıkabilirim ya TYT'dede çıkacağımı düşünüyorum.

Direk YÖK Atlas üzerinden net karşılaştırması yapması çok daha mantıklı gibi.

Bu arada olduğun yayına da bağlı bu mesele. 345 ile toprak aynı seviyede değil mesela.

Bilgi Sarmal'ın TYT ve AYT denemesinde yaptım iyi mi bilgi sarmal için?

Netler neredeyse aynı bence 1 ayda AYT'de o netlere çok rahat çıkabilirim ya TYT'dede çıkacağımı düşünüyorum.

Bilgi Sarmal'ın TYT ve AYT denemesinde yaptım iyi mi?
YKS evde yaptığınız denemelere benzemez her zaman üstünde olmaya çalış. Bir de bu geçen senenin öğrenci ortalaması ben bu sene artacağını düşünüyorum tedbirli olmak lazım.

Geri
Yukarı