TYT'de 450k yapmak için nasıl çalışılmalı?

Hocam bana 400k veya 450k yeterli. 2 yıllık elektronik teknolojisi kazanayım yeter.
DGS ile elektrik-elektronik mühendisliğine tamamlamak istiyorum.

Bende o tarz bir şey okumuştum yapılabilir ama bence bu B planın olmalı neden 2 seneni harcayasın ki daha çok çalışıp İngilizce okuyacaksan 5 yılda okumayacaksan 4 yılda neden bitirip kurtulmuyorsun.

Bende o tarz bir şey okumuştum yapılabilir ama bence bu b planın olmalı neden 2 seneni harcayasın ki daha çok çalışıp İngilizce okuyacaksan 5 yılda okumayacaksan 4 yılda neden bitirip kurtulmuyorsun.

Hocam dehb var bende. Dikkat dağınıklığı bozukluğu ilaçlar etkisini çok geç gösteriyor. 2 ay sonra ilaçlar etkisini göstermeye başlayacak.

Sınav senesi hiç çalışmayarak girmiştim,kafanızda bir şeyler oluşması için atıyorum bölümüm sayısal.

jlkdgjblksdflkjbnsdfgn.png

Hocam dehb var bende. Dikkat dağınıklığı bozukluğu ilaçlar etkisini çok geç gösteriyor. 2 ay sonra ilaçlar etkisini göstermeye başlayacak.

Bende de o sorun var odaklanamıyorum dalıp gidiyorum mesela ama arkadaşımın söylediği gibi çalışınca net artışını görünce özgüvenin artıyor gerçekten.

Hocam bu arada mezuna mı bırakmıştınız?

Ha yok kanka ben de 12'yim internette okumuştum maksatında söyledim .D

Bende de o sorun var odaklanamıyorum dalıp gidiyorum mesela ama arkadaşımın söylediği gibi çalışınca net artışını görünce özgüvenin artıyor gerçekten.

Ha yok kanka ben de 12'yim internette okumuştum maksatında söyledim. D

Ben mezunum hocam ilk senemde 2 yıllık bir bölüm tutturamadım mezuna bıraktım öyle. Şu an mezuna bıraktım inşallah bu yıl 2 yıllık bir bölüm kazanacağım.

Ben mezunum hocam ilk senemde 2 yıllık bir bölüm tutturamadım mezuna bıraktım öyle. Şu an mezuna bıraktım inşallah bu yıl 2 yıllık bir bölüm kazanacağım.

Kanka ama bak dediğim gibi mezunsun sonuçta önceki sene biraz da olsa çalıştın bilgilerin az çok var bence biraz asıl faydasını görüceksin. 2 yılını boşuna heba etme

Yeni konular

Geri
Yukarı