Ubisoft kadar kötü ve sorunlu bir firma olamaz

Altyapım gayet iyi dostum, CS de maksimum 65 ping alıyorum, bu oyunda ise 100'ın altına inmiyor. Eğer sen bu oyunları seviyorsan sana Far Cry 5 in ve Wildlands'ınla beraber iyi eğlenceler. :)
Sadece aşırı kısıtlı oyunları hakkında yorum yapman ne güzel. Umarım böyle CS gibi oyunlarda 4 basamaklı sayıları aşan saatlerin yoktur. En kısa sürede Prince of Persia serisini oynamanı tavsiye ederim.

Kesinlikle. Far Cry 3 saatlerce oynadım 3-4 kere bitirdim. Ama hala hoşuma gidiyor oyun. Bir de Far Cry 5'e bakıyorum alayım diye çok kötü geliyor. Bunlar sanıyor ki oyunun iyi olması için sadece grafiğin iyi olması gerek. Bak Far Cry 3'e grafikler aman aman bir şey değil ama hala oynayanlar var.

Far Cry 3 benim için harika bir deneyimdi.

Aradan 6 sene geçmiş ve değişen hiçbir şey yok :) Ubisoft gene bildiğini okumaya devam ediyor. Yanlış hatırlamıyorsam kütüphanedeki oyunları silmeye bile başladılar artık. Cidden bu kadar rezil, sorumsuz firma olamaz. Far Cry 6'da diğer oyunlarının aynısı, hiçbir değişiklik yok.

Aradan 6 sene geçmiş ve değişen hiçbir şey yok :) Ubisoft gene bildiğini okumaya devam ediyor. Yanlış hatırlamıyorsam kütüphanedeki oyunları silmeye bile başladılar artık. Cidden bu kadar rezil, sorumsuz firma olamaz. Far Cry 6'da diğer oyunlarının aynısı, hiçbir değişiklik yok.
İnsanları korsana teşvik ediyorlar.

Maalesef. Korsanı sevmiyor ve desteklemiyoruz ancak insanı cidden korsana teşvik ediyorlar. Parayla satın aldığım oyun, kütüphanemden silinecekse o oyunu neden satın alıyorum ki? Ubisoft gelip silsin diye mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı