Ubisoft Store'da "LEGEND24" kodunda 500 TL'ye 250 TL indirim yapılıyor

Daha once Far Cry bitirmedim cok az oynamisimdir avatar almayi dusunuyorum mantıklı mı yaninda AC Mirage ve Prince of Persia Lost crownda almayi dusunuyorum 1000 liraya geliyor daha ucuza bulunmaz sanirsam.

Arkadaşlar vazgeçtim avatar ve Mirage biraz izleyince hiç açmadı üstelik avatar Far Cry reskinmiş o nedenden no rest for the wicked ve Prince of Persia Lost crown alacağım 2 kaliteli yapım türleride tam benlik.

Indirimlere bakmadım. Sadece kodu duyurmak amaçlı açtım konuyu.
Kod, ön siparişte kullanılmıyor.

Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

The Crew motorfest 350 TL'ye falan düşüyor gidip alayım.

Hem uygulama hem de siteden denedim fakat sonuç aynı.

Eki Görüntüle 2190117

Arkadaşın aldığı hatanın aynısını alıyorum ve kart da eklettirmiyor, çözümü bulabilen var mı?

Benim de olmuştu Xsolla sitesine girdim canli destekten yardim aldim öyle düzeldi. Fazla deneme yaptığım için Ubisoft ödememi engellemis.

Hocam Xsolla konuştum sorunun Ubisoft'dan kaynaklı olduğunu söylediler yardımcı olmadılar sende nasıl yardımcı olup sorunu çözdüler?

Arkadaşın aldığı hatanın aynısını alıyorum ve kart da eklettirmiyor, çözümü bulabilen var mı?

Hocam Xsolla konuştum sorunun Ubisoft'dan kaynaklı olduğunu söylediler yardımcı olmadılar sende nasıl yardımcı olup sorunu çözdüler?
Hata kodunu internette arastir yazar sebebini bendeki hatada error 2001 di.

Yeni konular

Geri
Yukarı