Ubuntu kurarken G/Ç hatası

efeekw

Hectopat
Daha fazla  
Flasha Rufus yardımıyla Ubuntu kurmaya çalışırken birkaç kez hata aldım ve sanırım üst üste denediğimden flash bellekte sorun oluştu.
J:/erişilemiyor. Bir G/Ç hatası nedeniyle istek yürütülemedi.
Hatası alıyorum. Bu bilgisayar kısmından flashı biçimlendir dediğimde hiçbir şey olmuyor. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Flasha Rufus yardımıyla Ubuntu kurmaya çalışırken birkaç kez hata aldım ve sanırım üst üste denediğimden flash bellekte sorun oluştu.
J:/erişilemiyor. Bir G/Ç hatası nedeniyle istek yürütülemedi.
Hatası alıyorum. Bu bilgisayar kısmından flashı biçimlendir dediğimde hiçbir şey olmuyor. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.
CMD yardımı ile biçimlendirmeyi deneyin.
Komutlar:
-DISKPART
-list disk
-Select disk x (x numarası sizin USB belleğinizin numarası)
-Clean
-Convert GPT.
Daha sonra da disk yönetiminden harf atayın.

CMD yardımı ile biçimlendirmeyi deneyin.
Komutlar:
-DISKPART
-List disk
-Select disk X (X numarası sizin USB belleğinizin numarası)
-Clean
-Convert GPT.
Daha sonra da disk yönetiminden harf atayın.

Hocam list disk yazdıktan sonra benim USB belleğim görünmüyor.

Hocam maalesef başka USB belleğim yok. Başka çözümü yok mudur sürücü harfi ve yolu değiştirme vs. gibi?
USB belleğinizin dosya formatı değişmiş gibi görünüyor. Windows bu dosya formatını desteklemediğin için de USB belleği Windows'da taktığınızda hiçbir şey olmuyor. Sanal makineyle deneyebilirsiniz ama Windows USB'yi tanımadığı için sanal makinenin de tanıyacağını sanmam.

USB belleğinizin dosya formatı değişmiş gibi görünüyor. Windows bu dosya formatını desteklemediğin için de USB belleği Windows'ta taktığınızda hiçbir şey olmuyor. Sanal makineyle deneyebilirsiniz ama Windows USB'yi tanımadığı için sanal makinenin de tanıyacağını sanmam.

GENERIC USB Mass Storage Device gibi bir şey olmuş bellegin ismi

USB belleğinizin dosya formatı değişmiş gibi görünüyor. Windows bu dosya formatını desteklemediğin için de USB belleği Windows'ta taktığınızda hiçbir şey olmuyor. Sanal makineyle deneyebilirsiniz ama Windows USB'yi tanımadığı için sanal makinenin de tanıyacağını sanmam.

Belleğin içinde önemli hiçbir şey yok bir program vs. Kullanarak hard reset tarzı bir şey yapamaz mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı