Uçak bakım onarım bölümü için İstanbul Gelişim vs Samsun 19 Mayıs Üniversitesi

B-Max

Hectopat
Arkadaşlar, ben bu sene sayısal 159k yaptım ve uçak bakım onarım istiyor. M bu durumda karşımda 2 üniversite çıkıyor: Birisi İstanbul gelişim, diğer ise Samsun 19 Mayıs üniversitesi. Bugün gelişim üniversitesi ile konuşunca shy 66 shy 147 bir de b1.1 ve b1.2 diploması ayrıca modül sınavlarını kendileri uygulayabildiğini söyledi ama aynılarını samsun 19 Mayıs üniveritesi internet sitesinde yazıyor. İkisini karşılaştırdığım zaman gelişimi öven kişi sayısı oldukça az, gelişimde okursam tam bursluyum bu üniversitelerde veya bu bölümlerde okuyan arkadaşlar yardım edebilir mi?

+Dipnot Samsun 19 Mayıs üniversitesinde ana kampüs değil ballıca yerleşkesinde.

Arkadaşlar, ben bu sene sayısal 159k yaptım ve uçak bakım onarım istiyor. M bu durumda karşımda 2 üniversite çıkıyor: Birisi İstanbul gelişim, diğer ise Samsun 19 Mayıs üniversitesi. Bugün gelişim üniversitesi ile konuşunca shy 66 shy 147 bir de b1.1 ve b1.2 diploması ayrıca modül sınavlarını kendileri uygulayabildiğini söyledi ama aynılarını samsun 19 Mayıs üniveritesi internet sitesinde yazıyor. İkisini karşılaştırdığım zaman gelişimi öven kişi sayısı oldukça az, gelişimde okursam tam bursluyum bu üniversitelerde veya bu bölümlerde okuyan arkadaşlar yardım edebilir mi?

+Dipnot Samsun 19 Mayıs üniversitesinde ana kampüs değil ballıca yerleşkesinde.
Lise 3 öğrencisiyim tusaş şehit hakan gülşen meslek lisesinde okuyorum uçak bakım teknisyenliği üzerine bir okul havacılık sektöründe her zaman iş bulursun ben tusaşta staj yapacağım. Havacılık sektöründe mezun olunca aselsan , roketsan , tusaş ve baykar gibi şirketlerde çalışma şansın olabiliyor bu şirketler elektirik makine bölümü mezunlarını bile işe alıyor ondokuz mayısı tercih edebilirsin mezunların çoğu orayı tercih ediyor veya ankrada tusaşa ait 2 senelik bölüm var onuda düşünebilirsin.

Çok teşekkür ediyorum. Zaten gelişim avcılar da olduğu için korkuyordum depremden dolayı en çok hasar alan şehir olacak diyorlardı çok teşekkür ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı