Uçakta masaüstü bilgisayar taşınabilir mi?

İRFAN TOPRAK

Hectopat
Merhaba bir sorum olacaktı. İstanbul'dan Gaziantep'e uçakla döneceğim bir masaüstü sistemim var depremden dolayı buraya yollatmıştım. Kasayı kabin bagajı olarak alamıyorum. Sizce bagajda problem yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bir sorum olacaktı. İstanbul'dan Gaziantep'e uçakla döneceğim bir masaüstü sistemim var depremden dolayı buraya yollatmıştım. Kasayı kabin bagajı olarak alamıyorum. Sizce bagajda problem yaşar mıyım?

Sabitlerseniz sıkıntı yaşamazsınız.

Ama kutunun üstüne bilgisayar diye bir ibare koyunki sallayıp atmasınlar.

Gonderebilirseniz ekran kartini kasadan sökün yoksa hem ekran kartindan hem anakarttan olursunuz.
HDD varsa onuda alin.

Ekran kartını sök kutusuna koy.
Kırılacak sallanacak şeyleri sabitle.
Damperli camın köşelerine yumuak sünger koy bantla.

Tavsiyeleriniz için sağ olun ekran kartını yanıma alacağım kasayı kolisinde havalı poşetlerle doldurarak koydum. Ek olarak bazı durumlarda band dışı taşıma varmış onu da soracağım.

Üzerine mümkün olduğunda kırılgan etiketi yapıştırın. Yüklemedeki arkadaşlar biraz hırçın davranabiliyor.

Geri
Yukarı