Ucuz oyun nereden alınır?

Arkadaşlar ben bilgisayarımı daha yeni aldım sayılır. Almadan önce hiç alabileceğimi düşünmüyordum o yüzden enayi gibi Steam dolara geçmeden önce veya büyük indirimlerde vs. param varken sonrayı düşünmeden hareket edip neredeyse hiçbir şey almadım. Şimdi de param yok :d. Geçen var olan indirimlerle AC serisinden çoğu oyunu aldım. En son Black Flag kalmıştı o indirimde değildi internetten ucuza buldum onu da. Çok düşünmedim o an tabii ama bugün forumlarda gördüm. İnternette aratsam da karşıma çıkmıyor fakat bazı sitelerde oyunlar gerektiğinden çok daha ucuza satılıyor ve güvenilirlik açısından onay veren kişiler de görüyorum. O yüzden bu konuyu açmak istedim, almak istediğim çok oyun var. Bana önerebileceğiniz ucuz oyun sitelerini listelemenizi rica ediyorum. Ayrıca almak istediğim oyunların listesini yapmıştım. Eğer biliyorsanız link vs. atarsanız çok mutlu olurum. Ayrıca hesap olarak değil herhangi bir PC platformunda key olarak almayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 2187140

O site kadar dolandırıcı hırsıza çanak tutan site yok kesinlikle bu siteyi kullanmayın.

Defalarca RP aldım sorunsuz şekilde, neresi dolandırıcı?

Arkadaşlar ben bilgisayarımı daha yeni aldım sayılır. Almadan önce hiç alabileceğimi düşünmüyordum o yüzden enayi gibi Steam dolara geçmeden önce veya büyük indirimlerde vs. param varken sonrayı düşünmeden hareket edip neredeyse hiçbir şey almadım. Şimdi de param yok :d. Geçen var olan indirimlerle AC serisinden çoğu oyunu aldım. En son Black Flag kalmıştı o indirimde değildi internetten ucuza buldum onu da. Çok düşünmedim o an tabii ama bugün forumlarda gördüm. İnternette aratsam da karşıma çıkmıyor fakat bazı sitelerde oyunlar gerektiğinden çok daha ucuza satılıyor ve güvenilirlik açısından onay veren kişiler de görüyorum. O yüzden bu konuyu açmak istedim, almak istediğim çok oyun var. Bana önerebileceğiniz ucuz oyun sitelerini listelemenizi rica ediyorum. Ayrıca almak istediğim oyunların listesini yapmıştım. Eğer biliyorsanız link vs. atarsanız çok mutlu olurum. Ayrıca hesap olarak değil herhangi bir PC platformunda key olarak almayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 2187140

Ghost of Tsushima PC'de yok haberiniz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defalarca RP aldım sorunsuz şekilde, neresi dolandırıcı?

Ghost of tushima PC de yok haberiniz olsun.

Al bakayım şahıslardan sana 1 gram yardımcı oluyorlar mı komisyonlarına bakıyorlar sadece müşteriyle ilgi 0 alaka 0 ayrıca diyorum ki dolandırıcı hırsıza çanak tutan site. Site kendisi dolandırıcı hırsız demiyorum. Adamı yönlendiriyosun oradan oyun al satanlar var diye klas Game Game satış kabasakal bu firmalar satıcıların çalıntı hesap hırsızlık ürünü sattıklarını biliyorlar fakat komisyon için göz yumuyorlar canın yanmamıs konusuyosun milleti bari yanlış yönlendirme.

Al bakayım şahıslardan sana 1 gram yardımcı oluyorlar mı komisyonlarına bakıyorlar sadece müşteriyle ilgi 0 alaka 0 ayrıca diyorum ki dolandırıcı hırsıza çanak tutan site. Site kendisi dolandırıcı hırsız demiyorum. Adamı yönlendiriyosun oradan oyun al satanlar var diye klas Game Game satış kabasakal bu firmalar satıcıların çalıntı hesap hırsızlık ürünü sattıklarını biliyorlar fakat komisyon için göz yumuyorlar canın yanmamıs konusuyosun milleti bari yanlış yönlendirme.

4 ayrı arkadaşım kod aldı, kodu kaybettikleri için iletişime geçtiler, 20 dakika içinde kod verdiler üstüne kod yanlış olduğu için hediye kod verdiler, desteği gayet samimi ve iyi. Bir hata olduğunda hediye de veriyorlar.

Sırf kötü bir deneyim yaşadın diye tüm siteyi kötülemeye ve başkalarına bunu söylemeye hakkın yok, git Şikayetvar'a yaz o zaman, sen kötü bir deneyim yaşamışsın, ama ben yıllardır iyi deneyim yaşıyorum.

4 ayrı arkadaşım kod aldı, kodu kaybettikleri için iletişime geçtiler, 20 dakika içinde kod verdiler üstüne kod yanlış olduğu için hediye kod verdiler, desteği gayet samimi ve iyi. Bir hata olduğunda hediye de veriyorlar.

Aynı kanalda değiliz seninle onun için yormayalım birbirimizi sabaha kadar anlatsam anlamıycagın şey için uğrasmaya değmez.

Burada yanlış yönlendiren sensin maalesef.

Aynı kanalda değiliz seninle onun için yormayalım birbirimizi sabaha kadar anlatsam anlamıycagın şey için uğrasmaya değmez.

Seni gayet de iyi anlıyorum, kötü bir deneyim yaşamışsın, siteyi kötülüyorsun, bu sitelerin hepsi çalıntı hesap satıyor zaten, bunu bilmeyen mi var? Sattıkları RP'lerde çalıntı o zaman değil mi :) kendimi yormayacağım ya, iyi geceler.

Burada yanlış yönlendiren sensin maalesef.

Seni gayet de iyi anlıyorum, kötü bir deneyim yaşamışsın, siteyi kötülüyorsun, bu sitelerin hepsi çalıntı hesap satıyor zaten, bunu bilmeyen mi var? Sattıkları RP'lerde çalıntı o zaman değil mi :) kendimi yormayacağım ya, iyi geceler.

Madem biliyorsun kardeşim çalıntı hesap sattıklarını adamı niye yönlendiriyosun ben şimdi yanlışmı konuşuyorum hırsıza hayduta dolandırıcıya komisyon için çanak tutmak değil midir bu? RP'yi bilmem Gold barı bilmem vs ürünleri bilmem fakat satışına aracılık ettikleri bütün oyun hesapları çalıntı bunu da bilerek komisyon alabilmek için gözyumuyorlar anlatmak istediğim şu ki komisyonu almaktan geri durmuyorlar fakat bir sorun yaşayınca random hesap çoklu hesap diyerek yardımcı olmaktan kaçıyorlar yaz o zaman oraya buradaki satılan hesaplardan sitemiz kesinlikle sorumlu değildir hiçbir şekilde yardımcı olmayacaktır güvencemiz altında değildir diye. Siteye gir her şey güvencemiz altında işlemler bitene kadar alıcıya sorunsuz ulaşana kadar alıcnın yanındayız vs. Birton palavra yazısı neyse artılarını ve eksilerini buradan anlatmış olduk hayırlı geceler arkadaşım fikiralışverişi yapmış olduk.

Madem biliyorsun kardeşim çalıntı hesap sattıklarını adamı niye yönlendiriyosun ben şimdi yanlışmı konuşuyorum hırsıza hayduta dolandırıcıya komisyon için çanak tutmak değil midir bu? RP'yi bilmem Gold barı bilmem vs ürünleri bilmem fakat satışına aracılık ettikleri bütün oyun hesapları çalıntı bunu da bilerek komisyon alabilmek için gözyumuyorlar anlatmak istediğim şu ki komisyonu almaktan geri durmuyorlar fakat bir sorun yaşayınca random hesap çoklu hesap diyerek yardımcı olmaktan kaçıyorlar yaz o zaman oraya buradaki satılan hesaplardan sitemiz kesinlikle sorumlu değildir hiçbir şekilde yardımcı olmayacaktır güvencemiz altında değildir diye. Siteye gir her şey güvencemiz altında işlemler bitene kadar alıcıya sorunsuz ulaşana kadar alıcnın yanındayız vs. birton palavra yazısı neyse artılarını ve eksilerini buradan anlatmış olduk hayırlı geceler arkadaşım fikiralışverişi yapmış olduk.

Ben adamı yönlendirmedimki? :D? Ne yaşıyorsun abim sen? Etik değil evet çalıntı hesap alınması, o hesaplar yıllar öncesinden kalma hesaplar zaten, birkaç günede gidiyor, ortak oynanıyor o hesaplarda. İsteyen oynar isteyen oynamaz, ha bu arada evet zamanında aldım, hesap gidince yenisini veriyorlar garanti var yani. Garanti yok falan demişsinde alakası yok. O kadar laf etmeden biraz baksaydın keşke siteye ve koşullara vb.

Geri
Yukarı