Ucuz ve kaliteli Wi-Fi adaptör önerisi

Bütçeyi tam belirtebilir misiniz? Ve bilgisayarla modem arası uzaklık nedir?
2 katlı müstakil evimiz var. Bilgisayar 2. Katta, modem 1. katta salonda televizyonun yanında duruyor. Bütçe olarak babam net bir bütçe söylemedi ancak 300 ya da zorlarsak 350 TL'nin üstüne çıkmazsa iyi olur.

2 katlı müstakil evimiz var. Bilgisayar 2. Katta modem 1. katta salonda televizyonun yanında duruyor. Bütçe olarak babam net bir bütçe söylemedi ancak 300 ya da zorlarsak 350 TL'nin üstüne çıkmazsa iyi olur.

Şöyle söyleyeyim benim 600 TL'ye aldığım Asus AC58 10 metre mesafeden çok da iyi bir bağlantı vermiyor, dalgalanmalar oluyor hep, bence bütçeni yükseltmeye çalış.

Şöyle söyleyeyim benim 600 TL'ye aldığım Asus AC58 10 metre mesafeden çok da iyi bir bağlantı vermiyor, bence bütçeni yükseltmeye bak.
Acil gerekiyor. Telefonu şuan USB tethering ile bağlayarak internet alıyorum ve telefon hep şarj olduğundan endişe ediyorum. Asus masus marka önemli değil. Bu bütçelerde düzgün 65 megabit interneti 3 megabit olarak bilgisayara vermeyecek bir Wi-Fi adaptör lazım.

ucuzunu almayın 3 ayda gidiyo hemen D:
Babam bendeki adaptörü ofisinden getirtmişti. İlk PC'yi aldığım zamandan (3 yıl önce) beri kullanıyorum. 3 megabit hız alıyorum.

Kendim kullanıyorum öneririm. Mercusys TP-Link markası bu arada haberin olsun.
Ama ben menzil uzatıcı değil de Wi-Fi adaptör istiyorum. PC masaüstü olduğundan Wi-Fi adaptör olmadan İnternete bağlanamıyor. Menzil uzatıcı olmaz yani PC'ye bağlayamam.

Kendim kullanıyorum öneririm. Mercusys TP-Link markası bu arada haberin olsun.

Menzil genişleticilere bakmasın bence, ben TP-Link'in RE200 modelini 1 günlüğüne kullanmıştım adaptörden önce, internet hızım 3'te 1'e düşmüştü ve cihazı modemle bilgisayar arasında konumlandırıp kablo çekme/wi-fi bağlanma imkanım da yoktu.

Babam bendeki adaptörü ofisinden getirtmişti. İlk PC'yi aldığım zamandan (3 yıl önce) beri kullanıyorum. 3 megabit hız alıyorum.

Ama ben menzil uzatıcı değil de Wi-Fi adaptör istiyorum. PC masaüstü olduğundan Wi-Fi adaptör olmadan İnternete bağlanamıyor. Menzil uzatıcı olmaz yani PC'ye bağlayamam.

Aynı sorun yüzünden ben de menzil genişleticimi iade edip şu anki adaptörümü aldım.

Pardon hocam görmemişim kusura bakma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Menzil genişleticilere bakmasın bence, ben TP-Link'in RE200 modelini 1 günlüğüne kullanmıştım adaptörden önce, internet hızım 3'te 1'e düşmüştü.

Aynı sorun yüzünden ben de menzil genişleticimi iade edip şu anki adaptörümü aldım.
Ben neredeyse hiç kayıp olmadan aynı hızı alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı