Ucuz ve ping değerleri iyi ISS önerisi

Smurfcat

Picopat
Daha fazla  
Türk Telekom'dan geçiş yapacağım çok pahalı olduğu için ISS arayışındayım. Şöyle ortafiyatlı 200-300 arasi falan pingleri iyi olan bir ISS var mi?
Pingleri iyiden kastım bir Türk Telekom bir TurkNet olmasını beklemiyorum tabii ama ortalama ping olarak güzel bir şeyler var mı?

Ping beklentiniz nedir hocam? Ben Milleni kullanıyorum memnunum, iş yerinde de kullanıyoruz orada da memnunuz. FPS oyunları Valorant, CS, Rocket League, R6 falan oynuyorum, int hızınız iyi ise ping olmuyor.

İnt hızının pingle alakası yok diye biliyorum.

Ping beklentiniz nedir hocam? Ben Milleni kullanıyorum memnunum, iş yerinde de kullanıyoruz orada da memnunuz. FPS oyunları Valorant, CS, Rocket League, R6 falan oynuyorum, int hızınız iyi ise ping olmuyor.

Beklenti olarak şu an 12-14 arası ping alıyorum LoL'de 18-20 arasını geçmeyecek bir ping verse yeter bana.

İnt hızının pingle alakası yok diye biliyorum.

Beklenti olarak şu an 12-14 arası ping alıyorum LoL'de 18-20 arasını geçmeyecek bir ping verse yeter bana.

Hocam tabii çok etkilemiyor fakat evde birden fazla kişi bağlanınca aynı anda oyun oynarken ping etkileniyor tabii ki. Sizde de böyle kullanıcı fazla veya değildir bilemiyorum. Bizim ilk internetimiz 16MB idi o zamanlar başkaları kullanırken ben oyun oynayamıyordum(Ethernet ile bağlı)

Yeni konular

Geri
Yukarı