Ucuza bilgisayar parçası satan site önerileri

Ben yaklaşık 1 aydır araştırma yapıyorum sistem toplamaya yönelik. Günde yaklaşık 10 farklı siteden 8 farklı ürünün fiyat araştırmasını yapıyorum.
Bunca zaman sonrasında edindiğim tecrübeye istinaden nacizane tavsiyem şu yönde,
Yılbaşından önceye kadar fiyatlar uygundu, hele de İnventus bir hayli uygun fiyata ürün veriyordu.
Ama bugün itibariyle ürün başına 100-150 TL zam geldi.
Şimdi en uygun fiyata Sinerji de ürün bulabilirsin

Arkadaşların bahsettiği sitelere de göz attım. Fiyatlar ne alemde diye.
Fakat Amazon.de dahil hiçbir site Sinerji kadar uygun fiyatta değiller.
Merhaba haklısınız Sinerji fiyat konusunda gerçekten avantajlı ama son dönemlerde satış sonrası hizmetlerde biraz sorun yaratmaya başlamışlar anladığım kadarıyla.

Sinerji Bilgisayar Şikayet ve Kullanıcı Yorumları | Şikayetvar

Benim sistemimin aynısından arkadaşıma da toplayacağım. Mâlum maddi sıkıntıları var. Ucuza OEM satıcıları, siteleri önerir misiniz?

Hizlial.com - Hızlı ve Güvenilir Online Alışveriş'da biraz ucuz gibi güvenilir mi bu siteden alışveriş yapan olduysa bana söyleyebilir mi ?
Gold gurubu iflas erteme yaptı. O site Gold grubuna ait pek tavsiye etmem ürün tedarik etme sorunu yaşıyorlar.
İnventus güvenilirdir. Sistem topladım gayet güzel paketleme yapıyorlar ve hızlı kargo yapıyorlar.
Hepsiburada güvenilirdir. Sistem topladım gayet güzel paketleme yapıyorlar ve hızlı kargo yapıyorlar iade süreçleri çok iyi.
İncehesap tavsiye etmem paketleme kötü, kargo hızlı iade süreçleri çok sıkıntılı. Bana açık ürün gönderdiler.

Diyebileceklerim bu kadar. Gerisi şansınıza kaldı.

Ucuz etin yahnisi! Global marka ürünlerden bahsediyoruz. Çin şu anda global marka ürünlerin 8 tip kalitede aynısını üretiyor, Hong Kong'da onlarla bu hususta yarışıyor, ucuz diye alırsınız sonra bir bakarsınız, fark etmeniz de zor ama örnek harddisk 120'lik aldınız 3 ay sonra disk boşluğu tamamında 100'e düşmüş, niye diye sormayız bile ama işte bu konudan kaynaklı. Her zaman markanın kendisinden ya da direk distribütörlerle çalışan firmalardan ürün alın, sanalpazarlar genelde yerel işletme piyasa kurtlarının ürünlerine teslim olmuş durumda. Kurumsal firma bazlı bakın derim ileriye dönük.

Hem garantili hem uygun fiyat Gaming Notebook Aksesuar ve Donanım - Bilgisayar center Türkiye ©

Hiç şaşmaz ertesi gün gelir. Direkt markaların kendisinden göndertiyor.

Şöyle bırakayım. :)

1525261792648.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı