Steam Ucuza RDR 2 nereden alınabilir?

Ben kimseyi yanıltmak istemem ama bence dolara geçilince özellikle büyük oyunlarda MENAUSD'ye uyulursa şuankinden daha uyguna geleceğini düşünüyorum. Ama bu benim fikrim ve özellikle şuan halihazırda 1-1,5k üzeri oyunlar için uygun fiyata olacağını düşünüyorum. Onun dışında kalan ve şuan ucuz olan oyunlar (örn.10tl,50tl,100tl,200tl gibi) kesinlikle 5,6 katı olacaktır. Ben de epicten rdr2 ye sahibim ama elim steame gidip duruyordu 3,4 kere sepete atıp kaldırdım rdr2'yi. Ama artık konunun başında bahsettiğim gibi düşünüyorum. Benim kaybedeceğim pek birşey olmadiği için (epicten sahip olduğun için) ben bu riske giriyorum. Ayrıca nays ile görüştüm , Steam dolara geçince %20 cashback olmayacak ayrıca sadece TL ile alışveriş yapıldığını söylediler. Yani nays cashback'i de hesaba katarak bekleyin veya girişin derim.

Ben kimseyi yanıltmak istemem ama bence dolara geçilince özellikle büyük oyunlarda MENAUSD'ye uyulursa şuankinden daha uyguna geleceğini düşünüyorum. Ama bu benim fikrim ve özellikle şu an halihazırda 1-1, 5K üzeri oyunlar için uygun fiyata olacağını düşünüyorum. Onun dışında kalan ve şu an ucuz olan oyunlar (örneğin. 10TL, 50TL, 100TL, 200TL gibi) kesinlikle 5,6 katı olacaktır. Ben de Epic'ten RDR2'ye sahibim ama elim Steam'e gidip duruyordu 3,4 kere sepete atıp kaldırdım RDR2'yi. Ama artık konunun başında bahsettiğim gibi düşünüyorum. Benim kaybedeceğim pek bir şey olmadiği için (Epic'ten sahip olduğun için) ben bu riske giriyorum. Ayrıca Nays ile görüştüm, Steam dolara geçince %20 cashback olmayacak ayrıca sadece TL ile alışveriş yapıldığını söylediler. Yani Nays Cashback'i de hesaba katarak bekleyin veya girişin derim.

Ben de senin gibi düşünüyorum bu arada. O yüzden alabildiğim Indie oyunları almaya çalışıyorum alabildiğimce.

Ben kimseyi yanıltmak istemem ama bence dolara geçilince özellikle büyük oyunlarda Menausd'ye uyulursa şuankinden daha uyguna geleceğini düşünüyorum. Ama bu benim fikrim ve özellikle şu an halihazırda 1-1, 5K üzeri oyunlar için uygun fiyata olacağını düşünüyorum. Onun dışında kalan ve şu an ucuz olan oyunlar (örneğin. 10TL, 50TL, 100TL, 200TL gibi) kesinlikle 5,6 katı olacaktır. Ben de Epic'ten RDR2'ye sahibim ama elim Steam'e gidip duruyordu 3,4 kere sepete atıp kaldırdım RDR2'yi. Ama artık konunun başında bahsettiğim gibi düşünüyorum. Benim kaybedeceğim pek bir şey olmadiği için (Epic'ten sahip olduğun için) ben bu riske giriyorum. Ayrıca Nays ile görüştüm, Steam dolara geçince %20 cashback olmayacak ayrıca sadece TL ile alışveriş yapıldığını söylediler. Yani Nays Cashback'i de hesaba katarak bekleyin veya girişin derim.

Evet kısmen mantıklı bir fikir ama şöyle düşünmek lazım. Bu adamlar neden TL bazında fiyatları dövizli satış fiyatına yaklaştırdı? Çünkü yabancılar Türkiye üzerinden uyguna oyun alıyordu ve sistemi suistimal ediyordu diye.

Peki firmalar neden döviz ile satış yapılmasını istedi Steam'den, fiyatlarını dakika bazı TL bazında güncellemek istemedikleri için.

Şimdi adamlar yabancılar ucuza almasın diye yükselttiği fiyatları neden dövize geçtiler diye tavsiye edilen fiyatlara indirsin? İndirmezler.

Şu anda 460 TL zaten, daha ucuza key olarak değil ama hesap olarak bulursun ama bence 60TL fazla verip oyunu kendi hesabınıza alın.

Hesap alarak oynanmıyor fiş çekmek zorunda kalınıyor.

RDR2'yi 2kere herkese açık hesaplardan bitirdim hatta Epic Games kütüphanemde var 1dk bile oynamadım çünkü aldığım zamanlar Epic Games'i daha iyi sanıyordum fakat oyunu Steam'den gene oynayıp bitirmek başarımları yapmak istiyorum. Ucuza nasıl alabilirim? Max ödeyebileceğim fiyat 300-400TL

Korsan oynayın en mantıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı