Udemy kurs önerisi

SZUYC

Centipat
Merhaba ben Python öğrenmek istiyorum normalde başka dillerde ilgimi çekti. Ama çevrem bunu önerdi. Her neyse. Bu dili öğrenmek için sıfırdan bir kurs önerir misiniz? Yoksa Python kolay olduğu için YouTube'da yeterli olur mu? Şu an çok indirimde Udemy kaçırmak istemiyorum.

Orta seviyeden kastın hangi seviye B1-B2 falan mı?

Dizileri filmleri altyazısız duyduğum gibi anlarım veya yabancılarla rahatça iletişim kurarım ama akademik kelimelere hakim değilim günlük ingilizcem var.

Faydasını görür müyüm bu İngilizce ile.

Son düzenleme:
Dizileri filmleri altyazısız duyduğum gibi anlarım veya yabancılarla rahatça iletişim kurarım ama akademik kelimelere hakim değilim günlük ingilizcem var.

Faydasını görür müyüm bu İngilizce ile.

Yani İngilizce alt yazı da açarsan anlarsın bazı yerlerde durdurum çeviriye falan bakman gerekebilir ama normal çünkü içinde illaki terimler falan geçiyor. Bir de zaten anlatan adamın aksanı biraz garip o yüzden alt yazı açmakta fayda var.

Yani İngilizce alt yazı da açarsan anlarsın bazı yerlerde durdurum çeviriye falan bakman gerekebilir ama normal çünkü içinde illaki terimler falan geçiyor. Bir de zaten anlatan adamın aksanı biraz garip o yüzden alt yazı açmakta fayda var.

Türkçe olarak hangi kursu önerirsin bir de Python başlangıçta yeterli mi?

Türkçe olarak hangi kursu önerirsin bir de Python başlangıçta yeterli mi?

Yani Türkçe kurs almadım hiç o yüzden bir şey diyemem ama Türkçe kurs almak yerine YouTube'daki kurslara bakmak daha mantıklı gibi. Bu kursu biraz da dışarıdan desteklersen yeter gibi. Yani ben tamamen bitirmedim geçen sene programlama dersinde kullandım yetmişti.

Yani Türkçe kurs almadım hiç o yüzden bir şey diyemem ama Türkçe kurs almak yerine YouTube'daki kurslara bakmak daha mantıklı gibi. Bu kursu biraz da dışarıdan desteklersen yeter gibi. Yani ben tamamen bitirmedim geçen sene programlama dersinde kullandım yetmişti.

Normalde bunu alacaktım fakat dedim adam Türk değil terimler vs var ve ben sıfırdanım o yüzden Türkçe düşünmüştüm sanırım Türkçe alacağım kurs.

Yeni konular

Geri
Yukarı