Üçlü prize fişi takınca sistem açılmıyor

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar geçenlerde PC topladım ve eve gelip prize taktım. Önce hiçbir sıkıntı yoktu ama daha sonra kasaya bir dokundum PC kapandı ve açılamadı. Daha sonra diğer evdeki prizlere takınca çalışmaya başladı. Power supply 650W'luk acaba ondan mi PC kapandı? Çünkü 3'lü prize takılıyken böyle bir sorun verdi ama direk prize takınca sorun çıkmıyor.
Ne yapmalıyım?
1- Evdeki 3'lu priz çok dandik, ondan mi acaba böyle kapandı?
2-yeni priz almam gerekiyorsa hangi ürünü almalıyım önerisi olan var mı?
Saygılar.

Priz de hata oldugu kesin onerim akim korumali su tarz prizler almandir.
Kendim 3 yil kullandim ve cok memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl üç yıl kullandınız?
IMG_20190802_021337.jpeg
çok merak ettim nasıl 3 yıl kullanabildiğinizi geçen sene çıkan bir ürünü.

2016 temmuz ayında Konya vatan bilgisayar şubesinden bilgisayar topladıktan sonra yanında bunu satın aldım
Neden yalan söyleyeyim 3 yıl kullandığım ürün yahu fişe giren soketi kırıldı hatta yenisini taktırdım.
Al kardeşim kanıt
2016 da yorum atılmış demek ki o zaman bu ürün varmış....
hadi bakalım geçmiş olsun....

Dosya Ekleri

• Screenshot 2019-08-02 at 08.57.45.png
    Screenshot 2019-08-02 at 08.57.45.png
    7,9 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot 2019-08-02 at 08.57.38.png
    Screenshot 2019-08-02 at 08.57.38.png
    28,6 KB · Görüntüleme: 58
2016 temmuz ayında Konya vatan bilgisayar şubesinden bilgisayar topladıktan sonra yanında bunu satın aldım
Neden yalan söyleyeyim 3 yıl kullandığım ürün yahu fişe giren soketi kırıldı hatta yenisini taktırdım.
Al kardeşim kanıt
2016 da yorum atılmış demek ki o zaman bu ürün varmış....
hadi bakalım geçmiş olsun....
Ürün kodunun vs. aynı olduğundan emin misiniz? Amazon'da satışa sunulduğu tarih 2018 gözüküyor.

Ürün kodunun vs. aynı olduğundan emin misiniz? Amazon'da satışa sunulduğu tarih 2018 gözüküyor.
Ya arkadaşım fotoğraf mı atıyım illaki aynısı ya aynısı yeter artık bildiğin iftira atıyorsun hale üste çıkmaya çalışıyorsun bu kadar basit haksızsın ürün 2016'dan beri satışta istersen git Amazon'a mail at düzeltsinler bu neyin egosudur ya yazmayı bırak artık.
Ayrıca okuma yazman yok?
S-Link Swapp Spgks05 1.5M 3G1.5MM2 900 Joule 5Li Akım Kor. Gri Priz Çoklayıcı
S-link Swapp SPGKS05, Priz Çoklayıcı, 3G1.5MM2,900 Joule, 5Li Koruması, 1.5 M, Gri
İkisi aynı değilmi bunu okuyabiliyorsun değil mi?
Üstteki hepsiburada.com da satılan alttaki amazon.tr de satılan umarım anlamışsındır?

Ya kardeşim ben nereden bileyim? Amazon'da gezinirken karşıma çıktı baktım orada 2018 yazıyor. Bende Amazon'un yalancısıyım neden bana bu kadar çok kızdığına anlam veremedim doğrusu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı