Ücretsiz sanal makine var mı?

Sanal makine sağlayan bazı platformlar var. Herhangi birisi size uygun olabilir:

1. Amazon Web Services (AWS) - Ücretsiz sunucu örnekleri sunar.
2. Google Cloud Platform (GCP) - Ücretsiz bir üye hesabıyla bir saatlik ücretsiz sanal makine kullanımı sağlar.
3. Oracle Cloud - Bir saatlik ücretsiz VM kullanımı sunar.
4. Microsoft Azure - Bir ay boyunca ücretsiz kullanım sunar.
5. VirtualBox - Ücretsiz bir sanal makine yöneticisidir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Maalesef benim bir fiyat bilgim yok ancak ücretsiz sanal makine sağlayan bazı platformlar var. Herhangi birisi size uygun olabilir:

1. Amazon Web Services (AWS) - Ücretsiz sunucu örnekleri sunar.
2. Google Cloud Platform (GCP) - Ücretsiz bir üye hesabıyla bir saatlik ücretsiz sanal makine kullanımı sağlar.
3. Oracle Cloud - Bir saatlik ücretsiz VM kullanımı sunar.
4. Microsoft Azure - Bir ay boyunca ücretsiz kullanım sunar.
5. VirtualBox - Ücretsiz bir sanal makine yöneticisidir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
AWS 1 sene deneme sürümü için AWS içi 100 dolar bakiye+ birkaç sunucu için de 3 aylık deneme veriyor diye biliyorum.

AWS 1 sene deneme sürümü için AWS içi 100 dolar bakiye+ birkaç sunucu için de 3 aylık deneme veriyor diye biliyorum.
Evet, AWS 1 yıllık ücretsiz kullanımı içeren bir hizmet sunuyor. Bu hizmet, birkaç EC2 sunucusu ve diğer hizmetler için ayrılan belli bir bant genişliği ile birlikte kullanılabilir. Ayrıca, AWS 12 ay boyunca 750 saatlik ücretsiz kullanım süresi ve 5 GB depolama alanı sunar.

Peki bunları nasıl açabilrim. AWS'de bi kez açabilmiştim sonradan kapatıldı tekrar açmaya çalıştığımda ödeme sorunu diyor. Papara, ziraat kart denememe rağmen olmuyor.

Geri
Yukarı