Ülkemizdeki oyun düşmanlığı

Özellikle şu orta yaşlarda ki insanlara bir anlatamadık, oyun yüzünden insan ölmez. Sen çocuğuna bakma, psikolojik durumu nasıl diye kontrol etme sonra bir olay oluyor oyunları suçluyorsun. Saçmalığa gel.

Bu sebep yüzünden kendi çocuklarımızın ve sonralarında gelecek nesilin bu konuda şanslı olduğunu düşünüyorum. Oyunlar ile büyüyen bir nesil olarak çocuklarımıza bu konuda gereksiz baskı yapmayacağız. Hadi yine iyisiniz gelecek nesil :D
Ah ah keşke şansım olsaydı da 10-20 yıl sonra doğsaydım.

Oyunlar aslında zevk vermeyen zaman kaybından başka bir şey değil değildir. En önemli şey olan zamanımızı harcıyor. Gençlerimizin oyun yerine İlim, Felfese ile uğraşması Ülkemiz ve gençlerimizin daha hayrına olur.

Oyunlar aslında zevk vermeyen zaman kaybından başka bir şey değil değildir. En önemli şey olan zamanımızı harcıyor. Gençlerimizin oyun yerine İlim, Felfese ile uğraşması Ülkemiz ve gençlerimizin daha hayrına olur.
Nasıl zevk vermiyor? Ben şahsen iyi bir oyun oynayarak kaliteli zaman geçirdiğimi düşünüyorum. Oyunlar da ingilizce bile öğrenebilirsiniz. Yıl olmuş 2021 artık böyle saçma sözler söylemenin bir gereği kalmadı.

Nasıl zevk vermiyor? Ben şahsen iyi bir oyun oynayarak kaliteli zaman geçirdiğini düşünüyorum. Oyunlar da ingilizce bile öğrenebilirsiniz. Yıl olmuş 2021 artık böyle saçma sözler söylemenin bir gereği kalmadı.
Dostum demek istiyorki gençlerimiz kendini çok kaptırmasın yararlı işlerle uğraşsın. Ben online oyunlar sayesinde yabanci dil öğrendim.

Dostum demek istiyorki gençlerimiz kendini çok kaptırmasın yararlı işlerle uğraşsın. Ben online oyunlar sayesinde yabanci dil öğrendim.
"Oyunlar aslında zevk vermeyen zaman kaybından başka bir şey değildir." Cümlesinde çok kaptırmayın diye bir anlam çıkaramadım ben. Bildiğin oynamayın diyor.

Geri
Yukarı