Ülkü Ocakları'dan PS5 alınır mı?

SütaşAyran

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 6700 16 GB DDR3 RAM RX 6600 XT 240 GB SSD 1 TB HDD
Benim Ülkü Ocakları'da bir abim var ve bana cihazın temiz olduğunu, çay kahve içip oynadıklarını ve göktürk stickerı vs. yapıştırılmış olduğunu söyledi. Fiyatı 15000 TL. Çift kol daha fazla kol istenirse tanesini 2500 TL'den vereceğini söyledi. Alınır mı?

Benim Ülkü Ocakları'da bir abim var ve bana cihazın temiz olduğunu, çay kahve içip oynadıklarını ve göktürk stickerı vs. yapıştırılmış olduğunu söyledi. Fiyatı 15000 TL. Çift kol daha fazla kol istenirse tanesini 2500 TL'den vereceğini söyledi. Alınır mı?

Kimse o kadar ucuza satmaz alırken dikkatli ol bu zamanda en büyük kazıgı tanıdıklar atar örnegi tanıdık bilgisayarcılardan biliyoruz.

Benim ülkü ocakları'da bir abim var ve bana cihazın temiz olduğunu, çay kahve içip oynadıklarını ve göktürk stickerı vs. yapıştırılmış olduğunu söyledi. Fiyatı 15000 TL. Çift kol daha fazla kol istenirse tanesini 2500 TL'den vereceğini söyledi. Alınır mı?

Cok cok uygun fiyat, alma sıkıntısı vardır istersen imamdan al yine de bu fiyata verilmez.

Benden sana bir tavsiye böyle durumlarda abi dediğin, güvendiğin insanlar sana kazık atmaya çalışır. Ondan sonra bir şey yokmuş gibi davranırlar. Tabii istisna olan kişiler de vardır. Daha önce bir ticaretin vs. olduysa güvenilir bir insandır diyorsan al.

Geri
Yukarı