Üniversite için iPad şart mı?

iPad için Apple Pen ve Apple Keyboard almak şart mı? iPad 9.Nesil alıp farklı markaların kalem ve klavyelerini kullanamıyor muyuz? Örneğin klavye için Logitech K380 gibi.
Kullanabilirsiniz tabi ki. Benim klavye ve kalem Çin'den alınma. Ben sorunsuz kullanıyorum.

Klavye sorunu çözülüyor bir şekilde, seçenek çok fakat kalem de problem büyük.

Hiç bir kalem Apple Pencil ya da Samsung'un kendi yanında verilen (S Pen) kalem gibi olmuyor maalesef.

Kalem de en önemli şey, eğer ders için alıyorsanız. Bütün gün elinizde kalem olacak, not alacaksınız. (klavye ile alacağım diyorsan durum başka)

Açıkçası zevk vermiyor, bir yerden sonra yoruyor.

Uzun süredir bu Çin'den aldığım kalemi kullanıyorum ama Apple Pencil şart.

Benim aldığım bu kalem de Aliexpress'teki en pahalı kalemlerden biriydi. Kaliteli yani, dandik kalemlerden değil. Ona rağmen Apple Pencil'ın yanından bile geçemiyor maalesef.

iPad için Apple pen ve Apple keyboard almak şart mı? iPad 9.nesil alıp farklı markaların kalem ve klavyelerini kullanamıyor muyuz? Örneğin klavye için Logitech K380 gibi.

Kullanabilirsin de orijinal kalem yerini tutmaz bir de iPad 9. nesil alma düşünüyorsan. 10. Nesil veya Samsung bak.

Kullanabilirsiniz tabi ki. Benim klavye ve kalem Çin'den alınma. Ben sorunsuz kullanıyorum.

Klavye sorunu çözülüyor bir şekilde, seçenek çok fakat kalem de problem büyük.

Hiç bir kalem Apple Pencil ya da Samsung'un kendi yanında verilen (S Pen) kalem gibi olmuyor maalesef.

Kalem de en önemli şey, eğer ders için alıyorsanız. Bütün gün elinizde kalem olacak, not alacaksınız. (klavye ile alacağım diyorsan durum başka)

Açıkçası zevk vermiyor, bir yerden sonra yoruyor.

Uzun süredir bu Çin'den aldığım kalemi kullanıyorum ama Apple Pencil şart.

Benim aldığım bu kalem de Aliexpress'teki en pahalı kalemlerden biriydi. Kaliteli yani, dandik kalemlerden değil. Ona rağmen Apple Pencil'ın yanından bile geçemiyor maalesef.

Benim tabletin yanında kalem, klavye ve kılıf almam da gerekiyor. O zaman Apple bu durumda daha mı pahalıya gelir?

10. nesil iPad + orijinal kalem almak yerine Tab S9 128 GB 18 bine bulunuyor her açıdan daha iyi bir tablet hem S Pen hem Apple pen denemiş biri olarak S Pen kullanması daha rahat bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı