Üniversite için klavye mouse set önerisi

MeanIt

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Üniversitede kullanmak için klavye mouse set arıyorum. Kablosuz olması ve sessiz olması benim için önemli. Bu yüzden Wireless ve membran bir klavye ve yanına da fareyi bulunan bir set arıyorum.
Halihazırda elimde blue Switch klavyem olsa da bunu seneye üniversitede kullanamam diye tahmin ediyorum.
Q klavyeye alışık olduğum için Q arıyorum. Asıl kullanım amacı yazılım ve bilgisayar mühendisliği için olacak.
Biri Logitech diğeri ise A4Tech olmak üzere 2 farklı set buldum.
Hangisi alınır ya da maksimum 1500 TL civarına nasıl bir set önerirsiniz?
Benim için önemli hususlar:
+Kablosuz ve sessiz olması.
+F/P olması ve uzun yıllar kullanım sağlayabilmem.

Logi: https://www.amazon.com.tr/Logitech-Kablosuz-Multimedya-Dökülmesine-Dayanıklı/dp/B009RJQQCG/ref=sr_1_26?adgrpid=119618595323&hvadid=509781013804&hvdev=c&hvlocphy=1012764&hvnetw=g&hvqmt=b&hvrand=13802716431832367201&hvtargid=kwd-296527821786&hydadcr=5567_2236783&keywords=kablosuz+klavye&qid=1707069011&sr=8-26

A4Tech: https://www.hepsiburada.com/a4tech-...ye-sarj-edilebilir-mouse-set-pm-HBC00004CK4QX

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.
Ayrıca yazım yanlışı yaptıysam affola.

hocam sizin baktıgınız klavyeler yerine bunu öneririm aynı laptop klavyesi gibi çok sessiz
Kardeşimde bu klavyeden var ve klavye sessiz değil, hele mouse hiç değil. Bende silent touch varyantı var (K295), onu tavsiye ederim. Sessiz demek çok yerinde değil ama MK240'a göre çok daha sessiz.

Kardeşimde bu klavyeden var ve klavye sessiz değil, hele mouse hiç değil. Bende silent touch varyantı var (K295), onu tavsiye ederim. Sessiz demek çok yerinde değil ama MK240'a göre çok daha sessiz.
hocam ben klavyesini kullanmıştım ondan dahada sessizi zor olacagını düşünüyorum nerdeyse laptop klavyesiyle aynı mouse için haklı olabilirsiniz.

Hocam sessizden kastım sesini ben bile duymayayım değil de üniversite sınıfında mekanik gibi takır tukur ses çıkarmayan klavye kastettim. Ne kadar sesli olur o ortam bilemem tabii şuan ama. Bir de bu klavyeler bildiğimiz klasik mantar klavyelerden mi? Yani hani o gram basma hissiyatı olmayan klavyeler. Öyleyse o tür klavyelerden çok biraz daha tuşa basmayı hissedeceğim, ses oranı belirttiğim gibi ve belirtmeyi unutmuşum 15.6 laptop için uyumlu laptop çantasında taşımak için de boyut yönünden elverişli bir klavye arıyorum.

Arkadaşlar sizce atılan Logi MK240 seti mi yoksa Logi MK540 seti mi daha iyidir?
Evet aralarında 2 kat fiyat farkı var fakat almışken iyi olsun. Sonuçta uzun yıllar boyunca kullanmayı düşündüğüm bir ürün. Ayrıca mk540 boyutunda bir klavyeyi 15.6 laptop uyumlu çantada taşıyabilir miyim?

Geri
Yukarı