Üniversite kazanıp gitmemek

• Konuyu başlatan spoit
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 206

spoit

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar aradan 4 sene sonra okul başladım ama daha önce deniyordum olmuyordu ve başlama sebebim ben polislik istiyordum malum olmuyor hep deniyorum daha sonra KPSS alım daha kolay dediler ama ondan dolayı üniversite gittim kendi şehrim okuyorum ama içimden hiç gitmek gelmiyor sanki zorla gidiyorum gibi hissediyorum bunu nasıl atlatirim acaba ve çalışırken daha rahat hissediyordum okula başlar başlamaz maliyetler çoğaldı hocalar istekleri çoğaldı.

Derslerin devam zorunluluğu var mı? Sınıftan birisiyle anlaş gerekirse para ver senin yerine yoklama kağıdına işaret koysun, sen okulda gözük ama çalışmaya devam et. Okuduğun bölüm ne şu an? İİBF'den polisliğe geçiş daha kolay oluyor diye biliyorum.

Derslerin devam zorunluluğu var mı? Sınıftan birisiyle anlaş gerekirse para ver senin yerine yoklama kağıdına işaret koysun, sen okulda gözük ama çalışmaya devam et. Okuduğun bölüm ne şu an? İibf'den polisliğe geçiş daha kolay oluyor diye biliyorum.

Var galiba bilmiyorum ama işte yine 2 sene okuyorum bir yandan diyorum biraz dişim sıksam yeter diyorum okudum bölüm kuyumculuk takı tasarım ibbf alıyor mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı