Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Windows

ZekiTech

Kilopat
Daha fazla  
Bildiğimiz gibi Microsoft öğrencilere ücretsiz Windows 10 veriyor. Bir soru sormak istiyorum, bu özellik yalnızca bir defaya mahsus mu ve ilk defa format atacağım için sürücüleri yedeklemekten başka yapacağım bir adım var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüleri yedeklemene gerek yok. Gerekli basit sürücüleri Windows kendisi yükler. Ekran kartı, chipset gibi sürücüleri el ile kendin güncel hallerini üreticinin sitesinden indirebilirsin.

Öğrencilere ücretsiz Windows 10 nereden alınıyor?

Students upgrade to Windows 10 Education at no cost | OnTheHub bu adresten üniversitenizi girip hesap oluşturup windows10 lisansına sahip olabilirsiniz. Tamamen resmi bir de ek sorum olacak; dizüstü bilgisayarıma temiz kurulum yapacağım için be bilgisayar hakkında neredeyse 0 bilgim olduğu için sürücülerin işlemci ve ekran kartı harici firmalarını dahi bilmiyorum. Driver Magician adlı uygulamadan yedekledim onları daha sonra geri yüklesem sorun olur mu ?

onthehub.com adıyla şuan daha öncesinde ismi farklıydı sanırım bundan söz ediyorsunuz.
Bütün üniversite öğrencileri dahil mi bilmiyorum. Mezun olmama rağmen sistemden yararlanabiliyorum. Eğer bu sitede kayıt açmayı deneyin olmaz ise öğrenci işlerinden veya bölüm hocalarına bir sorun böyle bir imkan varsa yardımcı olacaklardır.

Sürücü yedeklemenize gerek yok. Bütün sürücüleri kendi kuracaktır, sadece chipset ve ekran kartı sürücüsünü sitelerinden güncel bir şekilde indirip kurun.

368077

Bu sürücüleri yedeklemekle uğraşmayın siz kurulumu yapın ardından güncellemeleri kontrol edin W10 zaten güncel ekran kartı vs. sürücüleri yükleyecektir.

onthehub.com adıyla şuan daha öncesinde ismi farklıydı sanırım bundan söz ediyorsunuz.
Bütün üniversite öğrencileri dahil mi bilmiyorum. Mezun olmama rağmen sistemden yararlanabiliyorum. Eğer bu sitede kayıt açmayı deneyin olmaz ise öğrenci işlerinden veya bölüm hocalarına bir sorun böyle bir imkan varsa yardımcı olacaklardır.

Sürücü yedeklemenize gerek yok. Bütün sürücüleri kendi kuracaktır, sadece chipset ve ekran kartı sürücüsünü sitelerinden güncel bir şekilde indirip kurun.

Eki Görüntüle 368077
Tüm öğrenciler için değilmiş kontrol ettim az önce bölümüm listede olmadığı için kayıt olmuyor. Dreamspark gibi kolay değil anlaşılan bunu almak.

Tüm öğrenciler için değilmiş kontrol ettim az önce bölümüm listede olmadığı için kayıt olmuyor. Dreamspark gibi kolay değil anlaşılan bunu almak.
Azure'den nasıl alıyoruz ? Ahi Evran öğrencisiyim öyle bi alma ihtimalimiz varsa çok iyi olur ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı