Üniversite vizelerine hiç çalışmadan girmek

ArdaHD

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar A101'de çalışıyorum. Bir yandan da açık öğretim spor yönetimi bölümünü yazmıştım. Üniversite okumak istemesem de ailemin isteğiyle, üniversite diploman olsun falan dediler öyle yazılmıştım. Yarın sınavlarım var fakat hiç çalışmadım. Hem çok vaktim olmuyor hem de işten gelip ders çalışmak istemiyorum. İlk sene bölümle alakalı dersim yok zaten. Genel olarak bilgi isteyen sorular var baktığım denemelerde. Sizce spor yönetimi gibi bir bölüm uğraşmaya değer mi? Sınavlara girmeyip kaydımı da dondurmayı düşünüyorum fakat doğru düzgün fikir alamadım kimseden. Sizce ne yapmam mantıklı olur?

Şansını denemen mantıklı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ünite sonu ve çıkmış sınav soruları cevaplarını ezberleyin. Halkla ilişkiler bölümü okuyup bu şekilde derslerin çoğunu veren birkaç tanıdığım var.

Sınavlar aralık 9 da başlamıyor mu yarın nasıl sınavınız var?

Dersler basit genel kültürle yaparsınız.

Hocam bilmiyorum bizim yarın gözüküyor. 1 güne 4 ders koymuşlar bir de.

Hukuk fakültesinde okuyorum (1. sınıf), ona rağmen son gün çalışıp dersleri veren birçok arkadaşım var. Kesinlikle yapabilirsiniz.

Ünite sonu ve çıkmış sınav soruları cevaplarını ezberleyin. Halkla ilişkiler bölümü okuyup bu şekilde derslerin çoğunu veren birkaç tanıdığım var.

Şansını denemen mantıklı olur.

Sanırım gireceğim ama 4 yanlış 1 doğruyu götürüyormuş. Üniversite uygulamasının 20 soruluk denemesinde 7 doğru 13 yanlış yaptım puanı 18.75 gösteriyor çok saçma değil mi? 1 soru 5 puan olması lazım sistem nasıl biliyor musunuz?

Geri
Yukarı