Üniversitede araba almak mantıklı mı?

Orta bütçeli ailenin çocuğuyum. Babamın aracı da accent Blue 2016 model. Giriş seviyesi araç kendi paramla belki kredi ile olabilir.
Ama çok sıkışırım. O yüzden deger mi bilemedim.

Hocam sadece üniversiteye gitmek için motorda alabilirsiniz hem arabadan daha da çekici.

Hocam sadece üniversiteye gitmek için motorda alabilirsiniz hem arabadan daha da çekici.
Aslında ikinci el 100.000₺ civarında düşündüm. Bir sure kullanirim diye ama mantiksiz gibi gelmeye başladı. Motordan korkuyorum maalesef.

@koray105
Sepetli motor alsam millet dalga gecer mi üniversiteye girerken? Hem daha güvenli olur. Ama boşa masraf da olabilir. En iyisi galiba metro, otobüs felan.

Aslında ikinci el 100.000₺ civarında düşündüm. Bir sure kullanirim diye ama mantiksiz gibi gelmeye başladı. Motordan korkuyorum maalesef.

@koray105
Sepetli motor alsam millet dalga gecer mi üniversiteye girerken? Hem daha güvenli olur. Ama boşa masraf da olabilir. En iyisi galiba metro, otobüs falan.

Hocam insanların düşüncelerinin önemli olmadığını anlayın. Kimse sizin ne bineceğinize ne yapacağınıza karar vermede etkin olmasın.

Ne dalgası? :D Broadway'im varken bile havamdan geçilmezdi ulan :D :D
Haklısınız, üniversiteye böyle bir sesle girmek güzel olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gereksiz değil. Üniversitede 1 yıl R9 GTE kullandım. Çok ekmeğini yedim R9 deyip geçmemek lazım. Bütçeniz hangisine el veriyorsa en iyi araç odur. Normalde yüzüne bakmayacak insanlar limuzin edasıyla bakıyordu.

Geri
Yukarı