Üniversitede hangi açık öğretim programı okunmalı?

LorrieN

Centipat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12450H - GTX 1650 - 16 GB Ram - 500 GB M.2 SSD - Excalibur G770
Meslek
Öğrenci
Şu an harita ve kadastro ön lisans okuyorum. 2. yılımdayım. Önümüzdeki sene mezun olurum yüksek ihtimal. Bu sene YKS'ye girip uzaktan üniversite okumak istiyorum. Sadece 1 tane değil en azından 2 tane yönüm olsun diye. Bankacılık ve sigortacılık, bilgisayar programcılığı, coğrafi bilgi sistemleri ve çocuk gelişimi bölümleri olabilir diye düşündüm. Deneyimi olan birileri varsa yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an harita ve kadastro ön lisans okuyorum. 2. yılımdayım. Önümüzdeki sene mezun olurum yüksek ihtimal. Bu sene YKS'ye girip uzaktan üniversite okumak istiyorum. Sadece 1 tane değil en azından 2 tane yönüm olsun diye. Bankacılık ve sigortacılık, bilgisayar programcılığı, coğrafi bilgi sistemleri ve çocuk gelişimi bölümleri olabilir diye düşündüm. Deneyimi olan birileri varsa yardımcı olabilir misiniz?
Hocam ben de ekstradan açıktan veya 2.üniversite olarak bir bölüm okumak istiyorum. İstanbul üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri var sanırsam. Ben de yeni yeni araştırıyorum. İş bulma açısından olsun, ufakta olsa bilgisayar ile ilgili unsurlar barındırması olsun düşünülebilir. Ancak tabi ki mükemmel bir yazılım eğitim alman imkansız. Yüzeysel olarak ufak bir şeyler öğrenilebilir belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı