Çözüldü Üstü kırmızı ortası beyaz en altı ise yeşil olan bayrak nerenin?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ezuer

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: RX 6600
İşlemci: Ryzen 5 5500
RAM: Kingston HyperX Fury 1x16 GB
Anakart: Gigabyte A320M-H
PSU: NZXT C550
SSD: Samsung 970 EVO Plus 1 TB
SSD2: Patriot P210 256 GB
HDD: Seagate Barracuda 1 TB
Arkadaşım Macaristan diyor, ben Hindistan. Ortadaki elemanın göğsündeki bayrak nerenin?

IMG_3390.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Macaristan. Oyun içinden bakınca öyle gözüküyor.

Dosya Ekleri

• images (25).jpeg
    images (25).jpeg
    31,3 KB · Görüntüleme: 24
Çözüm
Sırf konu açmak için açtığınız belli. Google'a Macaristan bayrağı yazınca zaten sonucu öğreneceksin.

Kardeşim fotoğrafta turuncu gözüküyor. Macaristan bayrağı ise kırmızı. Hindistan bayrağı ile renkleri uyuşuyor. Ortasında simge olduğunu biliyorum zaten kararsız kaldım. Sen niye gerilip tartışma yaratıyorsun ki?

Kardeşim fotoğrafta turuncu gözüküyor. Macaristan bayrağı ise kırmızı. Hindistan bayrağı ile renkleri uyuşuyor. Ortasında simge olduğunu biliyorum zaten kararsız kaldım. Sen niye gerilip tartışma yaratıyorsun ki?
Ben gerilmiyorum. Gayet renkler ortada. Turuncu renkte yok ayrıca. Hindistan bayrağı ile uzaktan yakından benzemiyor. Net bir şekilde Macaristan bayrağı.

Karakter Macar, büyük ihtimalle bayrakta Macaristan bayrağının üzerine Macaristan Savunma Kuvvetleri'nin armasıdır.

Ben gerilmiyorum. Gayet renkler ortada. Turuncu renkte yok ayrıca. Hindistan bayrağı ile uzaktan yakından benzemiyor. Net bir şekilde Macaristan bayrağı.

Ben görselde turuncu görüyorum ama arkadaş oyun içinden attığında kırmızı olduğu belli oluyor.

Geri
Yukarı