Ufolar ve uzay hakkında video kanalı

alihan68

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar uzay, ufolar, vb. konulara ilginiz varsa bu youtube kanalına bakmanızı öneririm buyrun.
ilhan yilmam - YouTube Bu abimiz Rusya'da uzay araştırmaları merkezinde çalışıyormuş. Bundan dolayı önemli bilgiler ortaya koymakta.

Destek verir misiniz arkadaşlar abone olup.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kendisi 15 yıllık bir tecrübesi var. Kendisi Rusya uzay araştırma merkezinde çalışıyor. Amerika ve Rusya'nın birlikte çalıştığını ve
ellerinde bir çok uzay ve ufo araştırmalarının olduğunu söylemekte. Ufoların ve uzaylıların gerçek olduğunu kendisi söyledi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgiler çok uçuk yani insan ilk dinlediğinde, hadi canım diyor ama kaynakları geniş kendisinin çalıştığı yere bakarak(doğruysa eğer) ben doğruları söylediğini düşünüyorum ve severek takip ediyorum. Bir göz atmanızı öneririm.

Evet uzay araştırmaları konusunda böyle bir beraberliğe girdiler.Artık soğuk savaş bitti.

Uzaylı araştırmalarında çalışacak ve bilgileri dışarı sızdıracak. :p
O adamı yaşatırlar mı sizce ? :dikkatli:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı