Elektronik Ugreen USB-A & USB-C şarj ve data kablosu 161 TL

Ugreen iyi markadır. Ürüne gelen yorumlar da olumlu. Değerlendirilebilir, çok da bir indirim sayılmaz ama %10 ile 179 TL'den 161 TL'ye düşmüş.

Bende kullanıyorum laptop soğutucusunu bağlıyorum adaptöre çok kaliteli. Tam verim alabiliyorum soğutucudan fanların hızı daha çok artıyor adaptöre bağlayınca belki soran arkadaşlar olur söyleyim dedim adaptörden çok daha iyi güç alıyor ve top RPM görüyorsunuz. Kısacası kablo benim sorunumu çözdü ve 1-1.5 yıldır sıkıntısız 7/24 kullanıyorum sıkıntı yok.

Telefon/tablet şarj etmek için alalı 3.5 sene olmuş. Sorsan bir kere kullanmadım😀. Çok kalın. Dikkatli kullanmak lazım(böyle sarkma falan yapmaması lazım. Kabloyu masaya güzel oturtun. Şarj ederken de kullanmayın).

Zaten ne diye 2 metre kablo aldıysam ya 😀. Şarj aletinin içinden çıkan(25w Samsung şarj aleti) kabloyu şarj aletiyle kullanıyorum(Yine bir 3 sene olmuştur).

Telefon/tablet şarj etmek için alalı 3.5 sene olmuş. Sorsan bir kere kullanmadım😀. Çok kalın. Dikkatli kullanmak lazım(böyle sarkma falan yapmaması lazım. Kabloyu masaya güzel oturtun. Şarj ederken de kullanmayın).

Zaten ne diye 2 metre kablo aldıysam ya 😀. Şarj aletinin içinden çıkan(25w Samsung şarj aleti) kabloyu şarj aletiyle kullanıyorum(Yine bir 3 sene olmuştur).
Bende sırf o yüzden 1.5 metre versiyonunu aldım, tam da 15 pro için powerbankten şarj kablosu ararken :D

179 dan inmemiştir bu ben geçen hafta böyle bir şey aradım yoktu bu fiyatlara. Bu fiyata gittim n11 den kuponla 1.2m alabildim. Güzel indirim aslında, benimkini iade edip bunumu alsam diyorum :D

Geçen yıl 9. nesil Xbox kolunu bilgisayara bağlayabilmek için almıştım. Çok sağlam ve sorunsuz bir kablo, ihtiyacı olanlar kaçırmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı