Ulupençe bıçak 4350 VP'ye alınır mı?

Vallahi aklıma daha fazla skin gelmiyor, katanalar var ama onlarda ağır sayılır. En iyisi Ulupençeyi alın. Hem yeni animasyondan zarar gelmez.

Kuronomi bıçağı nasıl? Markete geliyorsa o da olabilir.

Onu unutmuşum ama zaten sizin VP'nizi aşıyor. 5000 küsur VP idi. Markete geliyor tabii ki. Eğer ekleyebilirseniz o da çok güzel bir bıçak.

Oyunu bırakmıştım. Geri başladım VP perileri geldi 850 lira para var. :D

Alınmaz. Bayonet animasyonu seviyorsan, Uzaylı Avcısı'nı beklemelisin. Ulupençe setinin bıçağı çok erken sıktırır.

Alınmaz. Bayonet animasyonu seviyorsan, Uzaylı Avcısı'nı beklemelisin. Ulupençe setinin bıçağı çok erken sıktırır.

Ulupençe bıçakta artı olarak sağ click animasyonu da var. Uzaylı avcısıyla tam olarak aynı değil. Ayrıca bence çok düz olmasından Xenohunter daha erken sıktırır gibi geldi. Tabii şıklığı bi’ ayrı.

Oyunu bırakmıştım. Geri başladım VP perileri geldi 850 lira para var. :D

Belki RGX Katana veya Refah (İkili Gaia Bıçağı) alabilirsin. Kuronomi daha iyi bir tercih, fakat çok pahalı bir skin.

Ulupençe bıçakta artı olarak sağ click animasyonu da var. Uzaylı avcısıyla tam olarak aynı değil. Ayrıca bence çok düz olmasından Xenohunter daha erken sıktırır gibi geldi. Tabii şıklığı bi’ ayrı.

Evet, öyle olabilir. Konuyu tam okumadım ama ben sadelikten yanayım. Ulupençe'nin sağ tık animasyonu bana çok kaba geliyor. Belki ekranda çok yer kaplıyor olmasından dolayıdır.

Konu sahibinin içine sinen bir bıçaksa, almasını tavsiye ederim. Yoksa 2 ay sonra kendisini mağazasına gelmesini beklerken bulabilir.

Geri
Yukarı