Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik okunur mu?

KeremKutayK

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün bazı bölümlerde araştırma yaparken bu bölümü fark ettim internetten birçok insan da bu bölümü öneriyor. Ben gittim küçük bir araştırma yaptım YÖK Atlas'ta bu bölümün İstanbul'da devlet kategorisinde bölümü yok. Beni açıkçası tedirgin etti çünkü amacım İstanbul'da ve devlette okumak 4 yıllık ama dediğim gibi daha çok ege veya Akdeniz'de üniversite var size ne yapmalı? Ya da lojistik, işletme gibi bölümlere de yönelsem mantıklı olur mu?

Merhaba. Dokuz Eylül Üniversitesi (İngilizce) uluslararası ticaret ve işletmecilik bölümünün okunabilecek bir bölüm olduğunu düşünüyorum.

Ben İstanbul dışından çıkmak istemiyorum KYK'sı var o su bu su var bunlarla uğraşmak istemiyorum ikamet ettiğim yerde okumak istiyorum yok mu üniversite?

Ben İstanbul dışından çıkmak istemiyorum; KYK'sı var, osu busu var, bunlarla uğraşmak istemiyorum. İkamet ettiğim yerde okumak istiyorum, yok mu üniversite?
Devlet üniversitesi düşünüyorsanız yakın bölüm olarak İstanbul Üniversitesi Lojistik Yönetimi ve İstanbul Üniversitesi (İngilizce) Lojistik Yönetimi bölümleri mevcut.

Devlet üniversitesi düşünüyorsanız yakın bölüm olarak İstanbul Üniversitesi lojistik yönetimi ve İstanbul Üniversitesi (İngilizce) lojistik yönetimi bölümleri mevcut.

Birincisi yukarıda belirttim uluslararası istiyorum ikincisi yönetimi değil ya işletmecilik ya da normal lojistik istiyorum düz lojistik değil oraya giden 2-3 akrabam 2. seneden sınava tekrar girip başka bölüme gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı