Uluslarası ilişkiler okunur mu?

KeremKutayK

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle ben yurt dışına çıkmak istiyorum. Bu bölümde okuduktan sonra artıları eksileriyle birlikte bana bilen birisi düzgünce bir açıklama yapabilirse sevinirim. Ha kötüyse hangi bölümleri önerirsiniz yazmanızı çok isterim çünkü çok kararsızım ne seçiceğim konusunda.

Öncelikle ben yurt dışına çıkmak istiyorum. Bu bölümde okuduktan sonra artıları eksileriyle birlikte bana bilen birisi düzgünce bir açıklama yapabilirse sevinirim. Ha kötüyse hangi bölümleri önerirsiniz yazmanızı çok isterim çünkü çok kararsızım ne seçiceğim konusunda.
Okunur hocam dersleri bence çok keyifli. Ben okumuyorum ama dersleri çok hoşuma gidiyor. Bence ilginiz varsa okuyun.

Okunur hocam dersleri bence çok keyifli. Ben okumuyorum ama dersleri çok hoşuma gidiyor. Bence ilginiz varsa okuyun.

Hocam benim tedirgin eden şey işsiz kalma olasılığı yani öyle ilk 10k gibi bir hedefim yok bana göre 100k da 80k da yeterlidir anlayacağın işsiz kalma sıkıntım olmasın yani iş bulma zor olsun fark etmez yeter ki iş bulabileyim. Birkaç dil sınıfında okuyan arkadaşıma sordum onlar evet yurt dışına çıkabilirsin ama yani işsiz olma olasılığın da fazla dediler tm öğrencisiyim benim alanımda bu bölümle alakalı bilgi sahibi yok.

Geri
Yukarı