Oyun Uncharted 4 ETail'de 380 TL!

Keşke 1, 2, 3. oyun da bilgisayara gelseydi. PlayStation'dan oynadım da grafikleri halen daha sağlam gerçekten çok kaliteli bir yapım Uncharted. Ayrıca 2. ve 4. oyun çok kalitelidir.

Seriye en baştan başladım. 1-2-3 bir kere bulmaca konusunda zorlanmadım. Ancak 4'te bulmacalar daha zor. Özellikle 11. bölümde yönlendirmeler zayıf ve ne yapacağımız anlaşılmıyor. Burayı YouTube üzerinden geçmek zorunda kaldım ki bu oyun keyfini baltalayan bir durum.

Bölüm 11 için spoiler olacak şekilde yorumlarınızı bekliyorum. Bir tek ben mi zorlandım yoksa gerçekten ortalama üstü bir bulmaca mıydı?

Bölüm 11 için spoiler olacak şekilde yorumlarınızı bekliyorum. Bir tek ben mi zorlandım yoksa gerçekten ortalama üstü bir bulmaca mıydı?
Çok zor bir bölüm değildi sadece biraz mantık gerekiyor. Diğer bulmacalara göre deneme/yanılmayla daha zor yapılacak türdendi çünkü çok fazla olasılık var.

Kayıp miras'ı oynamadıysan orada bir puzzle var o harbiden kafa ütülüyor. Çözüm videoları toplam 2 milyon izlenmiş oyunu alan kadar izleyen var. :D

Çok zor bir bölüm değildi sadece biraz mantık gerekiyor. Diğer bulmacalara göre deneme/yanılmayla daha zor yapılacak türdendi çünkü çok fazla olasılık var.

Kayıp miras'ı oynamadıysan orada bir puzzle var o harbiden kafa ütülüyor. Çözüm videoları toplam 2 milyon izlenmiş oyunu alan kadar izleyen var. :D
Hocam aslında günlük kısmındaki interaktif kısımda bir netice olacak gibi anlaşılıyor. Halbuki taslak ve fikir yürütme yeri imiş bunu direkt anlamak zordu bence.

Geri
Yukarı