Çözüldü Uncharted the Lost Legacy PC'de save dosyası nereye atılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bir kere new game başlatın sonra C:\Users\kullanıcıadın\Saved Games\Uncharted Legacy of Thieves Collection\users\1453383763(değişebilir)\Uncharted4\saves klasörüne save dosyanızı atın.
Bir kere new game başlatın sonra C:\Users\kullanıcıadın\Saved Games\Uncharted Legacy of Thieves Collection\users\1453383763(değişebilir)\Uncharted4\saves klasörüne save dosyanızı atın.

Çözüm
Çok teşekkür ederim deneyeceğim olursa haber veriririm

Oldu teşekkür ederim ya. Daha önce denemiştim Save'i oraya atmayı bir şeyi yanlış yapıyormuşum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kere New Game başlatın sonra C:\Users\kullanıcıadın\Saved Games\Uncharted legacy of thieves Collection\users\1453383763(değişebilir)\Uncharted4\saves klasörüne save dosyanızı atın.

Kral aynılarını yapıyorum ama olmuyor yahu başka bir yolu falan var mı acaba? Ya da video anlatımı vs.

Kral aynılarını yapıyorum ama olmuyor yahu başka bir yolu falan var mı acaba? Ya da video anlatımı vs.
Hocam sorun olmasın diye New Game başlatmayı öneriyorlar onun dışında ben yukarıya Uncharted 4 yazdım ama 2 farklı oyun var The Lost Legacy'yse ona atın, bu kadar. Onun dışında bir fikrim yok. Normal şartlarda olması lazım.

Geri
Yukarı