Underrated metal parça önerileri

Melodic death metal sevenler için yeni keşfettiğim bir grup bu albümü mükemmel:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Türk dm grubu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
MDM klasiği. . .

@Single_factor niye ki hocam :D? Sizden de albüm önerisi duymak isterdim açıkçası.

Son düzenleme:
Siz daha portkaldayken; 93 yılında Metallica İnönü konserinde kafa sallıyorduk. Gülhane sahnesinde Athena yı trash metal yaparken dinliyorduk. Biz bu müziğin tarihini yaşadık. Siz bizim yazdıklarımızla kendinizi avutuyorsunuz.
Athenayı gerçekten thrash yaptığı dönem dinlemeyi, 93 metallica konserinde kafa sallamayı ben de isterdim fakat bunları yaşım gereği yapamamam diğer konularda da gördüğüm kadarıyla sizin benim gibi insanları “siz yokken biz şunu yaptık bunu dinledik” diye metalden anlamadığımı söyleyebileceğiniz anlamına gelmiyor. Ne yapsaydım abicim geç doğmak benim mi suçum. Bütün DM, BM sub janraları progy, teknik, melodik, atmosferik gibi onlarca türü icra eden özellikle isveç ve norveçli gruplar ile büyüdüm. Önerdiğim albümler de sırf “gerçek” metal değil diye kötü mü yani? Yeni nesile biraz ayak uydurun bence hocam. Övdüğünüz metallica bile şuan istese de ne ajfa ne rtl kailtesinde albümler yapamaz, uzun vadede para kazanma projeleri derinliği olmayan riff dolu, birbirinin kopyası kirk’ün wahwah soloları ile dolu HTSD ve 72 seasons gibi albümler yapıyorlar ve parayı kırmaya devam ediyorlar fakat eski efsane çoook geride kaldı artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı