Sürprizbozan Undertale iyi son nasıl yapılır?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salih_Emre

Kilopat
Makaleler
3
Undertale'de çiçekle savaştan sonra iyi sonu görmek için kimseyi öldürme ve tekrar gel dedi. Ama ben oyun boyu sadece başında 1 kişiyi öldürdüm ve hiç level atlamadım. Onu da mı yapmamam lazımdı? Yoksa bu yerden sonra devam edince bir şey mi gelecek?

Undertale'de çiçekle savaştan sonra iyi sonu görmek için kimseyi öldürme ve tekrar gel dedi. Ama ben oyun boyu sadece başında 1 kişiyi öldürdüm ve hiç level atlamadım. Onu da mı yapmamam lazımdı? Yoksa bu yerden sonra devam edince bir şey mi gelecek?

Onu da öldürmemen lazim di.
Sonun bozulmuş üzgünüm.

Oyun boyunca hiç kimseyi öldürme. Asla kimseyi öldürme. Ne kadar zorlanırsan zorlan öldürme. Asgore ile savaştıktan sonra Flowey geliyor ve oyunu kapatıyor. Sonra Flowey ile savaşıyorsun. Devamında Alphys ile Undyne'ı sevgili yapıyorsun ve daha sonra True Lab. diye bir yere iniyorsun. Oralarda değişik yaratıklar olacak. Onları da öldürme. Daha sonra da asıl savaş başlayacak.

Arkadaşlar flowey savaşından sonra alphysin yanına gitmeden önce olan aralıkta kimseyi öldürülmemiş bir Save bulabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı