Sürprizbozan Undertale oyununun sonu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mavıuszed

Hectopat
Arkadaşlar oyunu sanırım olabilecek en kötü son ile bitirdim. Bossların hepsini öldürdüm ve sans ile boss fight yapmadan bitirdim ve aşırı garip şeyler oldu. Oyun falan kapandı sonra korkunç sahnelerle beraber floweyin boss fightını kazandım. En son kimseyi öldürmeden buraya gel en iyi sonu yap dedi. Sizce bir daha oynanmaya değer mi? 6 saat boyunca kimseyi öldürmeden bitirmek sıkar mı? Yani kısaca bu bossları öldürmediğim için oynanış vs. değişecek mi yoksa sadece final scene mi değişecek?

True pacifist yani kimseyi öldürmeden iyi sonu yaparsanız bayağı bir ek sahne geliyor. Aynı şekilde herkesi öldürüp genocide yani soykırım rotasını yaparsanız da. Siz normal sonu yapmışsınız. Tekrar bitirmeye kesinlikle değer.

3 farklı son var sen normal son yapmışsın, oynanış vb. birçok şey değişiyor sıkmaz merak etme. Sıkılacak adam normal sonda hayli hayli sıkılır zaten. İyi son kolay kimseyi öldürmeyip eylem ve bağışla yaparak ilerliyorsun fakat kötü son yapmayı düşünürsen internetten araştır biraz karmaşık o

1 2 kere eylem yapıp kazanmayı denedim ama hiçbir şey olmadı örneğin iltifat et diyorum hoşuna gitti diyor ama hala saldırıyor canını azaltıp mercy mi yapmam lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı