Unity mobil ile oyun geliştirme

cagdaserkan09

Centipat
Daha fazla  
Merhaba mobil oyun geliştirmeyi öğrenmek istiyorum hangi kursu önerirsiniz?
Öyle gelişmiş oyunlar değil Hyper casual tarzı oyunlar yapmayı düşünüyorum kurs ve kaynak önerirseniz çok mutlu olurum.

Merhaba mobil oyun geliştirmeyi öğrenmek istiyorum hangi kursu önerirsiniz?
Öyle gelişmiş oyunlar değil Hyper casual tarzı oyunlar yapmayı düşünüyorum kurs ve kaynak önerirseniz çok mutlu olurum.

Unity ve hypercasual odaklı kursu ile en iyi eğitmen diyebilirim. İngilizce telaffuzları biraz sıkıntılı ama onun dışında hiçbir negatif özelliğini sayamam olcay hocanın. Kendisinin de belirttiği gibi hiçbir karanlık nokta bırakmayacak şekilde öğretiyor ve projelerle destekliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Unity ve hypercasual odaklı kursu ile en iyi eğitmen diyebilirim. İngilizce telaffuzları biraz sıkıntılı ama onun dışında hiçbir negatif özelliğini sayamam olcay hocanın. Kendisinin de belirttiği gibi hiçbir karanlık nokta bırakmayacak şekilde öğretiyor ve projelerle destekliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

2021 UNITY C# | Unity Sıfırdan Profesyonel Seviyeye Gelin! sizce bu nasıl hocam çünkü kısıtlı zamanım var ve o kurslar ciddi anlamda çok uzun ve bütçemi aşıyor.

Sıfırdan öğrettiği için maalesef uzun ama kesinlikle harcanan vakite değiyor, fiyat konusunda da Udemy indirim vakitlerini kovalayarak ya da yeni hesap açıp mevcut hesabına hediye gönderir gibi satın alırsanız çok daha uyguna gelecektir.

Ben hep takip ediyorum da Olcay hocanın kurslarına indirim gelmiyor gelse de 200 liradan 150 lira falan oluyor yani bütçem yetmiyor anlayacağınız 35'lik bir kurs önerirseniz çok sevinirim.

Ben hep takip ediyorum da Olcay hocanın kurslarına indirim gelmiyor gelse de 200 liradan 150 lira falan oluyor yani bütçem yetmiyor anlayacağınız 35'lik bir kurs önerirseniz çok sevinirim.
Keşke yardımcı olabilsem ben de bir arkadaşımın hesabından kullanıyorum.Kendi hesabım olsa eposta şifreyi paylaşırdım.Umarım en kısa sürede bi şekilde istediğiniz eğitimlere ulaşabilirsiniz hocam.

Geri
Yukarı