Çözüldü Unreal Engine 4 nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yaagzrmkc

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Epic Games üzerinden Unreal Engine 4 yüklemek istiyorum fakat uygulama üzerinde sadece Unreal Engine 5 var. 4'ü nasıl yükleyebilirim?

Çözüm
Epic Games üzerinden Unreal Engine 4 yüklemek istiyorum fakat uygulama üzerinde sadece Unreal Engine 5 var. 4'ü nasıl yükleyebilirim?
1690793621661.png

Önce 1 ile gösterilen artı butonuna basın. Ardından 2 ile gösterilen yerden istediğiniz sürümü seçin.

Motor ekle seçeneği nerede?
Artı işareti ile gösterilen yer.
Motor ekle dedikten sonra eklenen Unreal Engine 5 sürümünün yanından değiştirebiliyor olmanız lazim.

Çözüm
Teşekkürler, hangi sürümü önerirsiniz?

Eğer bilgisayarınız kötüyse 4.24 gibi sürümler iyi olabilir ama biraz eski kalıyor. Orta bir bilgisayarınız varsa 4.27 ya da 4.26 öneririm. Bilgisayar iyiyse kesinlikle 5.1.1 indirmelisiniz bence.

İhtiyaçlarınıza ve sisteminize bağlı. UE 5 ile UE4 kıyaslandığında 4'ün hiç şansı yok tabi. Arayüz, grafik teknolojisi, Nanite vs. sebeplerden ötürü. Ancak sistem gereksinimleri daha yüksek.
Sisteminiz nedir?
Eğer bilgisayarınız kötüyse 4.24 gibi sürümler iyi olabilir ama biraz eski kalıyor. Orta bir bilgisayarınız varsa 4.27 ya da 4.26 öneririm. Bilgisayar iyiyse kesinlikle 5.1.1 indirmelisiniz bence.
Az önce 5.2.1 kullandım ve pek tatmin edici bir performansı yoktu açıkçası. 1050Ti ve 3600X kullanıyorum.

Az önce 5.2.1 kullandım ve pek tatmin edici bir performansı yoktu açıkçası. 1050 Ti ve 3600X kullanıyorum.

Hocam benim sistemim çok daha düşük. Scalability settings Low'da ve UE 4 layoutu ile kullanıyorum. 20 30 FPS zar zor... Ayarları değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Eğer isterseniz YouTube üzerinde rantabl isimli kanalın FPS arttırma videosu var ona bakın. Şu an link atamıyorum maalesef.

Not: Ben bir projede başkası ile çalıştığım için mecburen 5 kullanıyorum elimde olsa 4.24 kullanacağım :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı