Upgrade Edilebilen Laptop Önerisi

YavuzAkbay

Kilopat
Yer
North-Rhine Westphalia
Daha fazla  
Meslek
Data Analyst
Dostlar merhabalar. Ben bir masaüstü bilgisayara sahibim, zamanında topladım halen de iyi bir şekilde oyunlarımı oynayabiliyorum. Şimdi de bir oyuncu laptop'u alma düşüncesine girdim. Çünkü yaz geliyor ve ben tatile vs. gideceğim. Fakat parçası değiştirilebilir laptop varsa ondan alayım diyorum çünkü ilerde de belki kullanabilirim ekran kartını vs. değiştirip. Sizce böyle bir şey var mıdır ? Varsa nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçası değiştirilebilen laptoplar genellikle üst düzey olanları oluyor. İnternetten MXM slotuna sahip olan laptopları araştırabilirsin. Genellikle MSI GT serileri, Alienware gibi üst düzey bilgisayarlar da mevcut ve bu bilgisayarlar gerçekten çok pahalı. Almışken bütçene uygun iyi bir ekran kartı içeren bilgisayarı almanı öneririm, GPU değişimi masraflı ve riskli bir iş onun yerine var olanla yetinmek daha mantıklı.
RAM ve SSD takviyesini yeni laptopların %90'ında yapabiliyorsun.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı