uPlay AC 4 CD key or Activation code is already Sorunu

warhero1918

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bu gün Assasin's Creed 3 alıyım diye girdim uplay'e güncelledi ve girdim ubi30'dan oyunumu aldım indiriyordum kütüphanemde bir oyunum eksikti o da steam'den almış olduğum Assasin's Creed 4 Black Flag oyunu Steam'den Far Cry 4, Watch Dogs aldım etkinleştirdim. Bu uplay hesabımda onlar duruyor fakat sadece Assasin's Creed 4 yok kütüphanemde. Steam'den tekrar yükledim oyna'ya tıkladım uplay benden ürün anahtarını istedi bende kopyaladım yapıştırdım 'CD key or Activation code is already active on this account' diye uyarı aldım. Anladığım kadarıyla bu ürün anahtarı bu hesaba zaten etkinleştirilmiş uyarısı aldım fakat oyun kütüphanemde yok ve işin ilginç tarafı benden etkinleştirme istiyor. Ne yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
UPlay'in sitesinden girin. Oyununuz gözüküyor mu?
Oyunum malesef uPlay hesabımda kütüphanemde gözükmüyor ve ilginç tarafı Steam'den aldığım oyunu oyna'ya tıklayınca ürün anahtarı istiyor ve anahtarı girince zaten bu hesaba etkinleştirilmiş uyarısı alıyorum daha önceden oynadım oyunumu uPlay programının son güncellemesinden sonra oldu sorun. Cilent dosyalarında sorun olduğunu düşünüyorum programı silip yeniden yükleyecem.

aynı sıkıntı bendede var assassins creed 3ü uplayden bedava alınca zaten hesapta aktif olan assassins creed 4 kütüphanede görünmez oldu , steamdende girmeye çalışınca cd key istiyor cd keyde zaten kütüphanede aktif , çelişkili bir bug

NOT : Bug üzerinde çalışıyorlarmış yakında düzelteceklermiş :
Assassin's Creed: Black Flag disappearing for Steam players
Assassin's Creed 4'ü getir Assassin's Creed 3'ü götür sanırım :mutlu: indirilebilir içeriklerimi almasalar bari Deluxe Edition ve Season Pass'lı almıştım umarım yakında düzelir.

Arkadaşlar konuyla ilgili bilgisi olan var mı ? Şuan bende Ubisoft club'da gözüküyor ama uplay de gözükmüyor.

Geri
Yukarı