Uplay Assassin's Creed Başarım Sorunu

nedenkiabi

Hectopat
Daha fazla  
AC serisine 1'den başlayıp sonuna kadar bitirmek istedim UPLAY 'den satın aldım. Önce AC 1 aldım UPLAY'den baktım başarımı toplanabilir falan hiçbir şey yok. Ardından AC 2 aldım site üzerinde oyuna baktığım zaman başarımları toplanabilirleri gözüküyor ama UPLAY programını açınca gözükmüyor başarım falan kazanamıyorum.

Neyse dedim ardından AC BROTHERHOOD aldım bunda da başarım yok ama toplanabilir falan hepsi gözüküyor. Oyuna girdim +20 UPLAY puanı kazandım öyle gösterdi oyun ama UPLAY +20 puanımı vermedi ama görevi tamamladım olarak gözüküyor. Ardından UPLAY sitesine girdim oyunlarım kısmına geldim ve sadece benim satın aldığım oyun olarak AC BROTHERHOOD gözüküyor diğerleri gözükmüyor.

Kaç gündür bu problem ile başım belada sadece bende mi sorun var yoksa başkaları da bu durumu yaşıyor mu bilmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı